• Anna Mucha
  Anna Mucha po raz pierwszy została matką mając 31 lat. Dlaczego aktorka nie zdecydowała się na dziecko wcześniej? Okazuje się, że jedną z przyczyn była jej nieustabilizowana sytuacja finansowa.
 • Anna Mucha
  Poświęciła się dziecku, a i tak inkasuje krocie! Dziecięce kolekcje, kontrakty reklamowe i powrót do pracy (zawsze z dzieckiem przy boku) - tak Anna Mucha zarabia jako świeżo upieczona mama. Jej konto wzbogaciło się o okrągłą sumę...
 • Córka odmieniła Annę Muchę. Zobacz pierwsze zdjęcia po porodzie!
  Co zostało z seksbomby znanej z wyzywających póz i ciętego języka? Wygląda na to, że macierzyństwo odmieniło Annę Muchę. Córeczka zmieniła charakter aktorki - twierdzi jej otoczenie. Zmiany widać podobno na pierwszy rzut oka. Sprawdźcie, czy tak jest rzeczywiście – oto pierwsze zdjęcia gwiazdy po porodzie!
 • Anna Mucha w dziewiątym miesiącu ciąży
  Jeszcze w listopadzie Anna Mucha urodzi swoje pierwsze dziecko. Płeć maleństwa wciąż nie jest znana. Jak wygląda gwiazda w ostatnim miesiącu ciąży? Oto zdjęcia!
 • Anna Mucha
  Anna Mucha już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Termin porodu aktorki zbliża się wielkimi krokami. Widać to choćby po ciążowym brzuszku gwiazdy, który z dnia na dzień staje się coraz większy.
 • Anna Mucha w ciąży wygląda kwitnąco.
  Pierwszy poród to ogromny stres dla każdej kobiety. Nie inaczej jest z Anną Muchą, która bardzo boi się tego momentu - informuj e"Fakt". Aktorka ma jednak dodatkowy powód do zdenerwowania. Po groźnej kontuzji kręgosłupa grozi jej ogromny ból. Dlatego rozważa rodzenie "metodą na delfina"...