• Kobieta zakłada plaster antykoncepcyjny
  Istnieje wiele metod tego typu antykoncepcji, które indywidualnie dostosowuje się do potrzeb każdej kobiety. Trzeba jednak wiedzieć, że wszystkie z nich mają wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dlatego przed rozpoczęciem stosowania antykoncepcji hormonalnej trzeba mieć pełną świadomość o skutkach jej działania. Dowiedz się jak porozmawiać ze swoim ginekologiem o antykoncepcji i jak dopasować metodę do własnych potrzeb?
 • Kobieta trzyma pigułkę "dzień po"
  Tak zwana pigułka "dzień po", przyjmowana po stosunku, dostępna będzie w Polsce bez recepty - podało ministerstwo zdrowia. W ubiegłym tygodniu Komisja Europejska zdecydowała, że środek - mający według niektórych działanie wczesnoporonne - może być dostępny w krajach UE bez recepty.
 • Pigułka antykoncepcyjna dla mężczyzn przeszła pierwsze testy
  Są bezpieczne, nie obniżają libido i dają pełną kontrolę nad płodnością. Nowe pigułki antykoncepcyjne opracowane przez australijskich naukowców pierwsze testy przeszły pomyślnie.
 • Będą pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn?
  Dni prezerwatywy są policzone? Nadchodzi czas pigułki dla mężczyzn. Naukowcy, którzy ją opracowali, chwalą się swoim sukcesem i zapowiadają premierę środka zabezpieczającego przed ciążą, który zrewolucjonizuje antykoncepcję.
 • Już wkrótce pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn
  Coraz bliżej do opracowania pigułek antykoncepcyjnych dla mężczyzn. Naukowcy chwalą się kolejnymi sukcesami i zapowiadają premierę nowego środka. Ciekawe, czy znajdą się chętni do jego zażywania...