• Karolina Pisarek i Jacob Kosel w sesji ślubnej Apart
  Karolina Pisarek i Jacob Kosel zostali nowymi ambasadorami ślubnej kolekcji biżuterii marki Apart. Finaliści ostatniej edycji programu Top Model w romantycznej, ale też pełnej świeżego humoru sesji, zaprezentowali najnowszą kolekcję obrączek ślubnych na 2016 rok. Za obiektywem stanął Marcin Tyszka. Stylizacje do sesji przygotował Michał Kuś.
 • Karolina Malinowska i Olivier Janiak w kampanii Apart
  Karolina Malinowska i Olivier Janiak to nie tylko piękna i stylowa para, ale też ludzie sukcesu i szczęśliwi rodzice. W sesji występują również ich roześmiane dzieci Fryderyk, Christian i Julian oraz najbliższa przyjaciółka rodziny – Tosia. Można by rzec – rodzina doskonała. Razem tworzą całość, połączoną autentyczną miłością, serdecznością i radością przebywania ze sobą. Eleganckie wnętrza, pełne świątecznych akcentów, ale również świeżych kwiatów stanowią tło, które idealnie współgra z biżuterią podkreślającą urodę magicznych chwil Świąt.
 • Osi Ugonoh w sesji Apart
  Na zdjęciach dla magazynu "Apart Fashion & Style Magazyn" ciemnoskóra Osi Ugonoh prezentuje najnowsze trendy w biżuterii srebrnej.
 • Anja Rubik Sasha Knezevic w świątecznej sesji Apart 2014
  Sesja zdjęciowa promująca świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już piąta realizacja topowego i znanego na całym świecie małżeństwa ze świata mody. Zdjęcia prezentują bogaty wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów.
 • Anja Rubik w Diamentowej sesji Apart - wiosna 2014
  Na jej ciele biżuteria rozkwita i ożywa, ukazując swe unikalne piękno, migotliwość, zmysłowy czar... Zobaczcie hipnotyzujące zdjęcia.
 • Anja Rubik i Sasha Knezevic w kampanii reklamowej Apart - Boże Narodzenie 2013
  Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane.
 • Anja Rubik w kampanii Apart Pearl Anniversary
  Z okazji perłowego jubileuszu marki przygotowana została niepowtarzalna kampania z udziałem Anji Rubik. W sesjach modelka występuje na tle autentycznych pereł designu użytkowego i architektury lat 60. Wspomnienia lat minionych przywołane zostają prezentacją najnowszej kolekcji pereł od Apart.
 • Anja Rubik i Sasha Knezevic
  Pełne przepychu, zapierające dech w piersiach wnętrza. Niecodzienna sceneria i stylizacje dograne do perfekcji, jakby przeniesione z kultowych filmów Hollywood. To magiczny świat najnowszej sesji zdjęciowej zrealizowanej dla marki Apart – z udziałem Anji Rubik i Sashy Knevezica. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia.
 • Top Model w kampanii promocyjnej biżuterii Apart wiosna/lato 2012
  Feeria kolorów w szalonych stylizacjach, bukiety egzotycznych kwiatów i owoców, a także eleganckie i monochromatyczne wnętrze atelier Zień Home oraz ekskluzywna biżuteria Apart. To wszystko dało zaskakujący efekt – podobnie jak współpraca modelek o dwóch zupełnie różnych typach urody. Zdjęcia nasycone soczystymi barwami urzekają oryginalnością.
 • Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji reklamowej do katalogu obrączek Apart
  Anja Rubik i Sasha Knezevic po raz kolejny stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki. Tym razem pretekstem była sesja ślubna do nowego katalogu obrączek APART. Przepiękne zdjęcia że są w sobie do szaleństwa zakochani. Widać, że para pozuje spontanicznie i traktuje wspólną pracę traktują jak najlepszą zabawę.