• woda z kranu
  Najczęściej kosmetyki, ręczniki czy sztućce, ale zdarza się też, że znacznie większe i droższe przedmioty: obrazy, telewizory, czajniki, deski do prasowania... W zdecydowanej większości obiektów noclegowych coś zginęło – wynika z posezonowej ankiety platformy Noclegi.pl.
 • Świętowanie Sylwestra to dla wielu magiczne doświadczenie, które chce się celebrować w wyjątkowym miejscu. Szczególnie city trips w tym okresie cieszą się ogromną popularnością, dlatego HomeToGo, największa porównywarka obiektów noclegowych, postanowiła sprawdzić, ile w tym roku kosztuje sylwester w europejskich stolicach.
 • Apartament nad morzem
  Niecałe 1 900 zł za wakacyjny apartament i 2 800 zł za pokój w cztero- lub pięciogwiazdkowym hotelu. Co najmniej tyle w tym roku musi wydać czteroosobowa rodzina planując tydzień wakacji w lipcu lub w sierpniu nad polskim morzem – wynika z szacunków platformy rezerwacyjnej VacationClub. – W porównaniu z zachodnimi i południowymi zagranicznymi kurortami Polska nadal oferuje ceny na kieszeń Polaków – twierdzą hotelarze.
 • wakacje podróż mapa
  Wille na Rublowce - elitarnym przedmieściu Moskwy, apartamenty w wieżowcach moskiewskiego City, ale także zwykłe prywatne mieszkania oraz namioty – z takimi ofertami noclegów w miastach Rosji mieli do czynienia kibice wybierający się na mundial.
 • Bordeaux
  Hotel w Polsce, chalet w Alpach, winnica w Bordeaux lub wyspa w Szkocji - to przykłady nieruchomości, które można kupić za 10 mln złotych. Lion’s Bank sprawdzi właścicielem, jakich apartamentów czy rezydencji można stać się dysponując 8-cyfrowym budżetem.
 • Hotel na wyspie
  To nie nada gratka. W samym sercu Mazur, na jeziorze Mikołajskim - a dokładnie na Ptasiej Wyspie - otworzono luksusowy hotel. Do dyspozycji gości jest m.in. prywatna marina z 64 miejscami do cumowania.
 • Pokojówka
  Coraz więcej Austriaków wynajmuje apartamenty w renomowanych sieciach hotelowych rezygnując z zakupu własnych mieszkań. Taka inwestycja zapewnia im dyskrecję, szybki dostęp do usług w centrach miast i niezbędny luksus.
 • Apartament w hotelu Beverly Hilton, w którym Whitney Houston spędziła swoje ostatnie chwile, został zmieniony w... schowek na szczotki ekipy sprzątającej. Powodem tej niecodziennej decyzji było zbyt duże zainteresowanie gości pokojem.
 • Klamka
  Hotele w Moskwie od ok. 10 lat są najdroższe na świecie, a średnia cena noclegu w nich to 407 dolarów - wynika z rankingu firmy HRG, zajmującej się m.in. organizacją podróży służbowych. Apartament w luksusowym hotelu Ritz-Carlton kosztuje 18 tys. USD za dobę.
 • Grecja
  Ci, którzy wykupili wczasy w krajach strefy euro, z niepokojem obserwują kurs tej waluty. Ci, którzy dopiero planują wakacje, gorączkowo szukają ofert last minute. W tym roku, by wyjechać na zagraniczne wakacje, trzeba się wykosztować. Chyba że spróbuje się czegoś zupełnie innego...