Bosacki: Argentyna? Najłatwiejszy mecz w grupie. Z Arabią będzie trudniej
25 listopada 2022"Z Arabią Saudyjską musimy zagrać przede wszystkim odważniej, niż w meczu z Meksykiem i narzucić swój styl gry" - powiedział PAP były reprezentant Polski Bartosz Bosacki przed kolejnym spotkaniem biało-czerwonych w piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze.