• "Gazeta Polska Codziennie": Będzie druga część "Znachora"
  Stanisława Celińska, Bożena Dykiel, Tomasz Stockinger i Artur Barciś wystąpią w filmie "Wnyki", kontynuacji słynnego "Znachora" w reżyserii Jerzego Hoffmana – informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Zelnik
  Nie milkną echa afery, jaka rozpętała się wokół Jerzego Zelnika. Czy aktor doniósł na swoich kolegów, popierających inną opcję polityczną niż on sam? A może został zmanipulowany, a jego słowa przedstawiono w złym kontekście? Olgierd Łukaszewicz, który znalazł się wśród artystów, na których według Rock Radia doniósł Jerzy Zelnik zapewnia, że nie ma do niego żalu.
 • Jerzy Zelnik
  Zasłynął rolą Ramzesa XIII w filmowym hicie Jerzego Kawalerowicza "Faraon". Dziś jednak, bardziej niż z filmowych kreacji, Jerzy Zelnik znany jest ze swojego zaangażowania w poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego oraz walkę o konserwatywne wartości. Od kilku dni, wbrew swojej woli, aktor jest bohaterem głośnego, medialnego skandalu. Czy Zelnik faktycznie donosił na kolegów, czy też stał się ofiarą manipulacji? Odpowiedź na to pytanie podzieliła opinię społeczną.
 • Jerzy Zelnik
  Rock Radio opublikowała na swojej stronie 3 pełne wersje rozmowy z Jerzym Zelnikiem. "Zelnik kłamie" - stanowczo odpowiada aktorowi redaktor naczelny Rock Radia.
 • Jerzy Zelnik
  Jerzy Zelnik nie kryje oburzenia po radiowym nagraniu, z którego wynika, że chciał wpisać kolegów na czarną listę PiS. Aktor uważa, że padł ofiarą manipulacji rodem z PRL, bo jego wypowiedzi zostały zmontowane.
 • Jerzy Zelnik
  Jerzy Zelnik padł ofiarą radiowego żartu w audycji "Książę i Żebrak". Niestety, tym razem dowcip okazał się mało zabawny, bowiem aktor, będąc przekonanym, iż rozmawia z przedstawicielem PiS, bez zająknięcia wskazał kolegów po fachu, którzy powinni być zostać odesłani na wcześniejszą emeryturę za krytykowanie Andrzeja Dudy.
 • Beata i Artur Barcisiowie
  Takie pary jak oni to rzadkość w świecie show-biznesu. Od lat razem, od lat tak samo zakochani i bezgranicznie sobie ufający. W dodatku działają w tej samej branży: on - aktor, ona - montażystka filmowa. Mimo upływu czasu, który trochę zmienił ich fizycznie, wciąż chcą siebie więcej i więcej. Oto piękna historia pięknej pary.
 • Nie jestes sama - reż. A. Barciś fot. Bartek Warzecha
  Po ogromnym zainteresowaniu z jakim spotkały się styczniowe przedstawienia "Nie jesteś sama", spektaklu muzycznego wyprodukowanego przez Fundację im. Agnieszki Osieckiej "Okularnicy", Teatr Ateneum zapowiada kolejne - 2 i 3 kwietnia 2013 r.
 • Widzów serialu "M jak miłość" z pewnością ucieszy fakt, że już niebawem, do grona ich ukochanych bohaterów dołączy nowa postać. W obsadzie najpopularniejszej polskiej telenoweli pojawił się Artur Barciś i nie wykluczone, że zagości w niej na dłużej.
 • Jodie Foster, "Rzeź"
  Na deskach Teatru Ateneum od ponad roku wstawiany jest spektakl "Bóg Mordu" z Krzysztofem Tyńcem i Arturem Barcisiem w rolach głównych. Sztuka ta została w ostatnim czasie zekranizowana przez Romana Polańskiego i pod postacią filmu "Rzeź" niebawem trafi na ekrany kin. Co polscy aktorzy sądzą o filmowej wersji historii, którą na scenie teatru przedstawiają widzom od wielu miesięcy?