• Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Zelnik
  Nie milkną echa afery, jaka rozpętała się wokół Jerzego Zelnika. Czy aktor doniósł na swoich kolegów, popierających inną opcję polityczną niż on sam? A może został zmanipulowany, a jego słowa przedstawiono w złym kontekście? Olgierd Łukaszewicz, który znalazł się wśród artystów, na których według Rock Radia doniósł Jerzy Zelnik zapewnia, że nie ma do niego żalu.
 • Jerzy Zelnik
  Zasłynął rolą Ramzesa XIII w filmowym hicie Jerzego Kawalerowicza "Faraon". Dziś jednak, bardziej niż z filmowych kreacji, Jerzy Zelnik znany jest ze swojego zaangażowania w poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego oraz walkę o konserwatywne wartości. Od kilku dni, wbrew swojej woli, aktor jest bohaterem głośnego, medialnego skandalu. Czy Zelnik faktycznie donosił na kolegów, czy też stał się ofiarą manipulacji? Odpowiedź na to pytanie podzieliła opinię społeczną.
 • Jerzy Zelnik
  Jerzy Zelnik nie kryje oburzenia po radiowym nagraniu, z którego wynika, że chciał wpisać kolegów na czarną listę PiS. Aktor uważa, że padł ofiarą manipulacji rodem z PRL, bo jego wypowiedzi zostały zmontowane.
 • Jerzy Zelnik
  Jerzy Zelnik padł ofiarą radiowego żartu w audycji "Książę i Żebrak". Niestety, tym razem dowcip okazał się mało zabawny, bowiem aktor, będąc przekonanym, iż rozmawia z przedstawicielem PiS, bez zająknięcia wskazał kolegów po fachu, którzy powinni być zostać odesłani na wcześniejszą emeryturę za krytykowanie Andrzeja Dudy.