• Błonia, Kraków
  Kolejna awaria ciepłownicza w Krakowie. Ogrzewania pozbawionych było kilkanaście bloków na osiedlu Rucza. Na szczęście miejskim technikom udało się naprawić awarię. 
 • Mróz
  Mieszkańcy kilku krakowskich osiedli bez ogrzewania. Nastąpiła awaria sieci ciepłowniczej, najprawdopodobniej doszło do rozszczelnienia rurociągu. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej zamknęli już dopływ ciepłej wody do uszkodzonego rurociągu i szukają przyczyny awarii.
 • Awaria w Gdańsku
  Kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców gdańskich dzielnic: Szadółki, Chełm, Orunia i Ujeścisko nie ma w niedzielę ciepłej wody i ogrzewania w domach. Powodem awarii jest pęknięcie rury ciepłowniczej. Gorąca woda z pękniętej rury poparzyła trzy osoby.
 • Głogów będzie musiał się obyć bez ogrzewania przez całą noc
  Dla 20 tysięcy ludzi to będzie bardzo zimna noc. Awaria ciepłowni pozbawiła ogrzewania całe miasto, a usunięcie jej potrwa prawdopodobnie aż do wtorkowego poranka.
 • Awaria usunięta. W Łomży już jest ciepło
  Mieszkańcy Łomży (Podlaskie) mają od rana w niedzielę ciepłą wodę i centralne ogrzewanie, awaria w miejskiej ciepłowni została usunięta - poinformował PAP Krzysztof Wróblewski z Miejskiego Zespołu zarządzania Kryzysowego.
 • Kilkudziesięciotysięczne miasto zostało odcięte od ogrzewania i ciepłej wody
  Prawie cała, licząca 63 tys. mieszkańców Łomża (Podlaskie), pozbawiona została w sobotę po południu ogrzewania i ciepłej wody. Powodem jest poważna awaria w miejskiej ciepłowni. Jej usuwanie może potrwać do godzin przedpołudniowych w niedzielę.
 • 150 tysięcy ludzi bez ogrzewania. Całe miasto szczęka zębami
  Tysiące mieszkań w Częstochowie zostały w nocy pozbawione ogrzewania. Dostarczający w tym mieście ciepło koncern Fortum zapewnia, że źródło awarii zostało już zlokalizowane i dostawy ciepła stopniowo będą przywracane.