• Bezpieczeństwo w Internecie
  PKO BP jako pierwszy na początku października ma uruchomić możliwość potwierdzenia Profilu Zaufanego, czyli klucza do kontaktów obywateli z urzędnikami poprzez sieć.
 • Dziewczyna ze smartfonem
  Sprawdzenie stanu konta, zapłata w sklepie czy wypłata środków z bankomatu bez użycia karty? Teraz to możliwe! Banki wprowadzają innowacyjne narzędzia bankowości, wśród których znajdują się aplikacje mobilne. Eksperci TotalMoney.pl postanowili je przetestować.
 • Posłużenie się naszymi dokumentami lub kartami płatniczymi przez osoby trzecie to nie jedyne zagrożenia podczas wakacji. Zaliczyć do nich trzeba również nasze własne zachowania finansowe.
 • Młodzi ludzie i doradca finansowy
  Jakie korzyści oferowane są klientom VIP w poszczególnych bankach? Jakie warunki należy spełnić, by być uznanym za wyjątkowego klienta? Sprawdzili to eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.
 • Stos złotych monet
  Private Banking, czyli bankowość dla najzamożniejszych, niesie ze sobą szereg usług i udogodnień. Indywidualne podejście do klienta i pomoc w różnorodnych sytuacjach to jedne z zalet bycia wyjątkowym klientem. Co można dostać w zamian za posiadanie na swoim koncie milionów? Sprawdź, w którym banku możesz zyskać najwięcej.
 • Polskie banknoty
  Zastanawiałeś się kiedyś ile kont osobistych prowadzą polskie banki? Z danych serwisu PRNews wynika, że ich liczba wynosi 29 milionów. Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali aktualne oferty i sprawdzili, w którym banku możemy liczyć na najkorzystniejszą ofertę. Klientem jest osoba, zasilająca co miesiąc rachunek kwotą 2 800 zł. Sprawdźmy, kto zwyciężył w zestawieniu.
 • Usługi bankowe się zmieniają i to coraz szybciej. Jeszcze kilka lat temu nowością była bankowość elektroniczna czy płatności bezpośrednio z konta w sklepach internetowych. Dzisiaj to standard. Nie tak dawno dziwiliśmy się, jak można korzystać z kart bez zabezpieczenia PIN lub podpisem. Dzisiaj karty zbliżeniowe są w portfelach klientów większości banków.