• Bartosz Węglarczyk nie będzie dłużej prowadził z Kubą Wojewódzkim audycji "Zwolnieni z WF-u". Dziennikarza zrezygnował z roli prezentera radia Eska Rock z powodu nadmiaru obowiązków, za jakim będzie musiał uporać się po przyjęciu posady zastępcy redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej".
  • Kuba Wojewódzki jako prowadzący show ma opinię charyzmatycznego skandalisty o ostrym języku. A jak spisuje się jako współpracownik? Maciej Stuhr, Agnieszka Szulim i Bartosz Węglarczyk od września prowadzą wraz z nim poranek radiowy w Esce Rock. Audycja "Zwolnienie z WF-u", mimo obaw, cieszy się dużą popularnością, a gwiazdy chwalą sobie pracę z Wojewódzkim .
  • Kuba Wojewódzki zyskał kolejnego partnera przy radiowym mikrofonie. Środowe wydanie "Zwolnienia z WF" w Esce Rock będzie z nim prowadził aktor Maciej Stuhr.
  • Kuba Wojewódzki od początku września będzie miał nowy program w radiu Eska Rock. Jego partnerem przy mikrofonie nie będzie już jednak Michał Figurski, a Bartosz Węglarczyk. I to nie on jeden - podaje serwis Mediarun.pl.
  • W wyemitowanym wczoraj wieczorem odcinku programu "Kuba Wojewódzki", jednym z gości gospodarza był dziennikarz i prezenter telewizyjny, Bartosz Węglarczyk. Wśród poruszanych w rozmowie tematów znalazła się także katastrofa smoleńska. Zdaniem Węglarczyka, odpowiedzialny za nią był wyłącznie bałagan i brak organizacji.
  • Monika Brodka i Bartosz Węglarczyk u Kuby Wojewódzkiego
    W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gośćmi gospodarza będą Monika Brodka i Bartosz Węglarczyk. Czy dociekliwemu prowadzącemu uda się namówić swoich rozmówców na poważne zwierzenia?
  • Bartosz Węglarczyk
    Bartosz Węglarczyk i jego nieprzemyślana wypowiedź o Ukrainkach-robotach do sprzątania nie umknęli Kubie Wojewódzkiemu. Gwiazdor TVN najwyraźniej nie uważa słów kolegi po fachu za naganne.