• Basen
  Przez noc z wtorku na środę woda w basenie, na którym odbywa się olimpijska rywalizacja w skokach w Rio de Janeiro zmieniła kolor z błękitnego na zielony. W ciągu dnia ten sam proces dotknął arenę zmagań piłki wodnej i pływania synchronicznego.
 • Woda w basenie zmieniła kolor
  Przez noc z wtorku na środę woda w basenie, na którym odbywa się olimpijska rywalizacja w skokach w Rio de Janeiro, zmieniła kolor z błękitnego na zielony. Organizatorzy nie są w stanie wyjaśnić dlaczego tak się stało, ale zapewniają, że sportowcy są bezpieczni.
 • Otyłość
  Uczestnicy zajęć z aquacyclingu wykonują ćwiczenia na stacjonarnym rowerze o ciężkiej, stabilnej, nierdzewnej konstrukcji – tyle, że umieszczonym w basenie. Są oni zanurzeni w wodzie trochę powyżej pasa i na rowerach wodnych mogą wykonać zarówno trening interwałowy, jak i cardio bądź tzw. podjazd pod górę. Takie ćwiczenia pomagają nie tylko zrzucić zbędne kilogramy i poprawiać pracę układu krążeniowo-oddechowego, lecz także są formą rehabilitacji polecaną przez ortopedów. Są też bezpiecznym rodzajem aktywności dla osób starszych.
 • SkyPark
  Zlokalizowany na 200-metrowej platformie wznosi się nad dachami trzech hotelowych wieżowców. Gigantyczna inwestycja pochłonęła 5,6 mld dolarów. Gdzie jej szukać?
 • SkyPark
  Zlokalizowany na 200-metrowej platformie wznosi się nad dachami trzech hotelowych wieżowców. Gigantyczna inwestycja pochłonęła 5,6 mld dolarów. Gdzie jej szukać?
 • Pool Party
  Jeśli impreza na basenie to tylko w amerykańskiej stolicy hazardu... Roznegliżowane ślicznotki, drinki z parasolką i upalna pogoda... Aby poczuć czym smakuje zabawa w towarzystwie kilkudziesięciu mokrych modelek wystarczy udać się na profil "Las Vegas Pool Parties" na Facebooku...
 • Wszystkie zalety pływania (i jedna wada)
  Choć pogoda wybitnie niewakacyjna, nie warto zapominać o typowo wakacyjnej rozrywce, czyli pływaniu. Tym bardziej, że wizyta na basenie łączy przyjemne z pożytecznym. Pływanie nie tylko wzmacnia organizm, pozwala spalić nadliczbowe kalorie i wysmukla sylwetkę. Lista jego prozdrowotnych zalet jest dłuższa. Choć jest tam również i jedna wada...
 • Sezon w pełni. Gdzie można się kąpać na Opolszczyźnie?
  Sezon letni na opolskich kąpieliskach uznajemy za otwarty! Pogoda dopisuje, więc wypada rozejrzeć się za najbliższym basenem lub jeziorem. Gdzie warto się zamoczyć, żeby po pierwsze, było czysto, a po drugie - bezpiecznie?
 • Park Wodny
  Baseny rekreacyjne, sportowe i te z wodą termalną, sauny oraz strefy wellness i fitness, restauracje, kawiarnie, bary i gabinety masażu. To tylko przedsmak tego co czeka na ciebie w parkach wodnych. Najważniejsze są zjeżdżalnie wodne - zbudowane na kilkudziesięciometrowych wieżach, o dużym stopniu nachylenia - rury, armaty i sztuczne fale!