• Członkowie klubu "Nocne Wilki"
  Kilku uczestników rajdu klubu "Nocne Wilki” z Moskwy do Berlina przejechało w niedzielę polsko-białoruską granicę. W Terespolu czekała na nich grupa motocyklistów z Polski, Rosji, Słowacji i Niemiec. Razem wyruszyli do Warszawy.
 • Nocne Wilki
  Szef MSZ Witold Waszczykowski powiedział PAP, że polskie władze w nocie przekazanej ambasadzie rosyjskiej odmówiły przejazdu przez Polskę grupie rosyjskich motocyklistów. Dodał, że podstawą odmowy były przepisy dotyczące bezpieczeństwa.
 • "Nocne Wilki" w Berlinie
  Z okazji 70. rocznicy zakończenia wojny, w Berlinie tysiące ludzi odwiedzały przez cały dzień cmentarze żołnierzy radzieckich. Kwiaty na grobach złożyli też członkowie grupy motocyklowej "Nocne Wilki".
 • Nocne Wilki na Białorusi
  Motocyklistom z grupy Nocne Wilki udało się wjechać na teren Unii Europejskiej. Uczestnicy rajdu dotarli na Węgry i zapowiadają dalszą podróż do Berlina. Rosyjski kanał propagandowy LiveNews informuje, że grupa motocyklistów, której Polska i Litwa odmówiły prawa przejazdu, skierowała się na południe..
 • Aleksander Załdostanow
  "Nocne Wilki" mogą jeszcze próbować wjechać do Polski - powiedział lider tego rosyjskiego proputinowskiego klubu motocyklowego. Wczoraj nie wpuszczono do naszego kraju niewielkiej grupy jego motocyklistów. Aleksander Załdostanow podczas konferencji prasowej w białoruskim Brześciu powiedział, że jest prawdopodobieństwo, iż niektórzy motocykliści pojadą jednak zgodnie z planowaną trasą rajdu.
 • Aleksander Załdostanow
  "Nocne Wilki" nie rezygnują i mimo zakazu zamierzają wjechać do Polski. Lider motocyklistów w rozmowie z Superstacją doprecyzował, że stanie się to 27 kwietnia. Aleksander Załdostanow dodał, że na granicy dojdzie z pewnością do prowokacji ze strony polskiej. "Rozegra się cyrk z oddziałami specjalnymi policji, z pogranicznikami" - dodał.
 • "Nocne Wilki" w Braniewie
   Rosyjscy motocykliści, którzy mają zakaz wjazdu do Polski, przyjechali do Braniewa. Alarm na Twitterze podniósł Janusz Palikot. Informację o tym, że "Nocne Wilki" wjechały do Polski podał także dziennikarz Bartosz Węglarczyk.
 • Siergiej Szojgu (fot. Twitter/s_shoigu)
  Burzę wywołał wpis na "nieoficjalnym" twitterowym koncie Siergieja Szojgu, szefa rosyjskiego MON. Internauci twierdzą jednak, że to konto jest fałszywe i ktoś jedynie podszywa się pod rosyjskiego ministra.
 • Nocne Wilki: rosyjscy motocykliści w Sewastopolu
  Rosyjscy motocykliści z grupy "Nocne Wilki", nie zważając na brak zgody Polski na przejazd, nie rezygnują ze swoich planów dotarcia do Berlina. Deklarują, że wyruszą w drogę zgodnie z planem. Nie jest jednak jasne, jaką trasą mieliby jechać. 
 • Aleksander Załdostanow
  W rosyjskim Internecie trwa gorąca dyskusja, dotycząca wyprawy "Nocnych Wilków" na Berlin. Tak internauci nazywają rajd gangu motocyklowego, któremu przewodzi ulubieniec prezydenta Rosji Aleksandr Załdostanow, pseudonim "Chirurg". "Nocne Wilki" chcą przejazdem z Moskwy do Berlina uczcić 70 rocznicę zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami.