• Sporo gwiazd na imprezie Madonny
  Do sieci trafił teledysk Madonny do piosenki "Bitch I'm Madonna" i – jak zwykle w przypadku królowej muzyki pop – wywołał spore zamieszanie.
 • Morrissey mógłby się od nich uczyć?
  Morrissey przerwał koncert w Warszawie – obraził się na jednego z fanów, ukarał wszystkich. Gdy usłyszał "Don't chat just sing", zszedł ze sceny i już na nią nie wrócił. Innym artystom podczas koncertów też zdarzały się nieprzewidziane i często bardzo nieprzyjemne sytuacje, ale umieli z nich wyjść z większą klasą.
 • Jay Z i Beyoncé zaśpiewają dla Kanye Westa i Kim Kardashian
  Jay Z i Beyoncé mają uświetnić swym występem uroczystość weselną. Oczywiście nie byle kogo, bo Kanye Westa i Kim Kardashian.
 • Najbogatsze pary show-biznesu ostatnich 12 miesięcy
  Niespodzianek nie było. Na ogłoszonej przez magazyn "Forbes" liście najlepiej zarabiających par w show-biznesie pierwszą lokatę zajęli ubiegłoroczni triumfatorzy – Beyoncé i Shawn "Jay–Z" Carter. W okresie od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 roku najsłynniejsze małżeństwo sceny muzycznej wzbogaciło się o 95 milionów dolarów. Zobaczcie, kogo Carterowie wyprzedzili...
 • Beyoncé pracuje po 14 godzin na dobę
  Beyoncé Knowles bez pracy nie może chyba żyć. Już zaczęła nagrywać nowy album i haruje przez 14 godzin.
 • 1. Big Sean feat. Nicki Minaj – "Dance (A$$)"
  Amerykańska supergwiazda ujawniła listę piosenek, których słuchała najczęściej w minionym roku. Na szczycie zestawienia znalazł się Big Sean z Nicki Minaj i utworem "Dance (A$$)". W Top 10 nie zabrakło miejsca dla męża artystki, acz w duecie z Kanye Westem ("Ni**as in Paris") oraz dla koleżanki z Destiny's Child – Kelly Rowland ("Motivation"). Oto ulubione kawałki Beyoncé...
 • 1. Beyoncé (feat. Jay-Z) – "Crazy In Love"
  Stacja VH1 zaproponowała swoim widzom plebiscyt na hit pierwszej dekady XXI wieku. Za najlepszą piosenkę ostatnich dziesięciu lat uznano przebój Beyoncé "Crazy In Love", pochodzący z jej debiutanckiej płyty "Dangerously in Love" (2003). Wokalistce udało się pokonać m.in. OutKast, Lady GaGę i Eminema. Oto top 10 ostatniej dekady!