• Kobieta w seksownej bieliźnie
  Pośladki – partia kobiecego ciała uwielbiana przez większość mężczyzn, nie zawsze jest powodem do dumy ich posiadaczki. By uczynić więc kształt pupy swoim największym atutem, warto wybrać odpowiedni krój fig. Wspólnie z brafitterką marki Dalia radzimy, co zrobić, żeby Twoje krągłości wyglądały superkusząco, a Ty czuła się zdecydowanie pewniej.
 • Kobieta w bieliźnie
  Sprzedaż bielizny wystrzeliła w górę. Właściciele littlewoods.com odnotowali 38-procentowy wzrost zakupów biustonoszy, fig francuskich oraz gorsetów. Wszystko rozpoczęło się 8 czerwca.
 • Bielizna Upsenzzo – kolekcja wiosna 2012
  Naga czy w bieliźnie? A może: w bieliźnie, która sprawia „nagie” wrażenie? Subtelny negliż w kolorze nude zatrze granicę między dessous a nagością. Oto kolekcja Upsenzzo.
 • Kolekcja bielizny Change Lingerie na wiosnę i lato 2012
  Ten sezon należy do pasteli! Zarówno w kwestii ubrania, jak i tego, co pod ubraniem… Zmysłowa bielizna z kolorze delikatnego różu i fioletu, koronki, połyskujące elementy, srebrzystości i przezroczystości – oto, czym warto kusić tej wiosny. Wszystko znalazło się w nowej kolekcji bielizny skandynawskiej marki Change Singerie na wiosnę i lato 2012. Zobacz zdjęcia!
 • Lily Aldridge i inne „aniołki” w nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret
  Seksowne aniołki Victoria’s Secret znów pozują w bieliźnie. Tym razem w roli głównej sesji wystąpiła urodziwa Lily Aldridge. Modelki prezentują nową, zróżnicowaną pod względem wzorów i kolorów kolekcję marki. Oto zdjęcia!
 • Seksowna Polka w gorącym negliżu: Monika Pietrasińska w bieliźnie Hamana
  Nazywana bywa polskim aniołkiem – na wzór czołowych modelek słynnej bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret. Monika Pietrusińska wsławiła się wieloma sesjami w bieliźnie – a nawet bez niej… Czy seksowna Polka ma szansę na karierę na miarę Adriany Limy czy Mirandy Kerr? Modelka dała się sfotografować w barwnej i różnorodnej kolekcji bielizny marki Hamana. Oto zdjęcia!
 • Stringi straciły palmę pierszeństwa na bieliźniarskim rynku
  Po długich latach panowania, stringi w końcu ustępują na rzecz wygodniejszej bielizny. Czy jedna z najmniej komfortowych części damskiej garderoby z czasem odejdzie w zapomnienie niczym ciasne gorsety? Wyniki sprzedaży firm bieliźniarskich pokazują, że obecnie kobiety wolą kupować figi i mocno zabudowane majtki.