• Miranda Kerr
  Australijskiemu aniołkowi Victoria’s Secret chyba na dobre znudziły się sesje w bieliźnie. Niedawno mogliśmy podziwiać jej niczym nie zasłonięte wdzięki w sesji Laurenta Darmona. Tym razem Miranda Kerr kusi ubrana jedynie w skórzane buty.
 • Miranda Kerr
  To rzadki widok. 29-letnia Miranda Kerr na co dzień pracuje dla Victoria's Secret i szerszej widowni prezentuje się co najwyżej w seksownej bieliźnie. Tym razem wystąpiła przed obiektywem aparatu nie mając na sobie skrawka materiału...
 • Miranda Kerr
  Jeden z najgorętszych aniołków Victoria’s Secret, notorycznie wymieniana w gronie najseksowniejszych gwiazd i modelek… A jednak Miranda Kerr twierdzi, że nie jest symbolem seksu… Uwierzycie? Zobaczcie zdjęcia seksownego aniołka i przeczytajcie, jaki jest jej sposób na tak olśniewający wygląd…
 • Seksowna Polka w gorącym negliżu: Monika Pietrasińska w bieliźnie Hamana
  Nazywana bywa polskim aniołkiem – na wzór czołowych modelek słynnej bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret. Monika Pietrusińska wsławiła się wieloma sesjami w bieliźnie – a nawet bez niej… Czy seksowna Polka ma szansę na karierę na miarę Adriany Limy czy Mirandy Kerr? Modelka dała się sfotografować w barwnej i różnorodnej kolekcji bielizny marki Hamana. Oto zdjęcia!
 • Najgorętsze Aniołki Victoria’s Secret na wybiegu. Lima, Kerr, Ambrosio, Kroes. Zobacz!
  Zmysłowa Adriana Lima, nienaganna Doutzen Kroes, piękna Aleksandra Ambrosio, subtelna Miranda Kerr… Wymienione modelki to najjaśniej błyszczące gwiazdy w kalejdoskopie modelek Victoria’s Secret i weteranki „bieliźnianych” sesji. Półnagie modelki w fantazyjnej bieliźnie królowały na wybiegu podczas ostatniego, jak zwykle gorącego pokazu bielizny marki. Jak zaprezentowały się te najsłynniejsze z „Aniołków” Zobacz!
 • Adriana Lima podczas pokazu kolekcji Victoria's Secret
  Trwają ostatnie przymiarki do największego pokazu bielizny - parady Aniołów Victoria's Secret. Dla każdej modelki jest to ogromna nobilitacja, ale i wyzwanie.
 • Miranda Kerr, która niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, po ciąży wygląda piękniej niż kiedykolwiek wcześniej. Nieco pełniejsza sylwetka modelki właśnie teraz doskonale nadaje się do prezentowania bielizny. Prawdopodobnie dlatego to właśnie Kerr powierzono prezentację tegorocznego modelu najdroższego stanika świata .
 • Najpiękniejsze aniołki Victoria’s Secret na konferencji „What is Sexy?”
  "What is sexy?” – taki tytuł nosiła ta konferencja. Obecne na niej słynne aniołki Victoria’s Secret promowały stanik Bombshell. Śliczne modelki marki: Adriana Lima, Miranda Kerr, Erin Heatherton, Aleksandra Ambrosio i Candace Swanapoel prezentowały wdzięki fotografom. Oto zdjęcia!