• Jennifer Lawrence
    Wyciek ogromnej liczby nagich zdjęć kilkudziesięciu gwiazd zelektryzował świat show biznesu i na nowo rozpalił dyskusję na temat ochrony prywatności w dobie technologicznego rozwoju. Ale Jennifer Lawrence czy Kate Upton nie są pierwszymi światowymi sławami, które padły ofiarą hakerów polujących na ich prywatność. Oto przegląd najgłośniejszych skandali.
  • Najlepiej ubrane gwiazdy według magazynu "People"
    Zawsze na czasie z trendami, potrafią wyrazić strojem osobowość i podkreślić swoje największe atuty. Tradycyjnie jak co roku, magazyn "People" opublikował swój ranking "Najlepiej ubrane 2011". Zobacz, kto tym razem znalazł się na liście najbardziej stylowych gwiazd.
  • Najbardziej pożądane kobiety świata według AskMen
    Adriana Lima, Jessica Alba, Megan Fox, Halle Berry? Wygląda na to, że czas tych seksbomb przeminął. Ich miejsce zajęło nowe grono zmysłowych gwiazd. Tak wynika z nowego rankingu najbardziej pożądanych kobiet świata, opublikowanego przez portal AskMen.com. Niedawne tryumfatorki rankingów uplasowały się w kolejnych dziesiątkach zestawienia, na szczycie królują młode i często mniej rozpoznawalne gwiazdy. Zobacz nowe gwiazdy ranking - kolejno od miejsca 9 do 1.