• Bielizna Speidel - kolekcja Seacell
  Natura niezmiennie pozostaje natchnieniem do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Prócz inspiracji, jest również bogatym źródłem składników, z których powstaje m.in delikatna i trwała bielizna. Właśnie dlatego marka Speidel, dostępna w salonie Bodylook.pl, stworzyła wyjątkową linię Seacell, która odpowiada potrzebie życia w harmonii z przyrodą.
 • Modne stylizacje na Dzień Kobiet 2013
  W Dniu Kobiet każda z Nas pragnie wyglądać i czuć się wyjątkowo pięknie. Pomogą nam w tym zniewalająca kreacja, ulubione perfumy oraz subtelny makijaż. Aby stylizacja była naprawdę udana, potrzebujemy też odpowiedniej bielizny, która nie tylko podkreśli walory naszej sylwetki, ale pozwoli poczuć się zmysłowo i kobieco. Z myślą o zbliżającym się Dniu Kobiet, salon Bodylook.pl, proponuje więc trzy kobiece i lekkie stylizacje, które sprawią, że każda z Nas poczuje się wyjątkowo! Która z nich podoba się Wam najbardziej?
 • Bielizna Speidel - lookbook na sezon wiosna 2013
  Wiosna nieodzownie kojarzy się z delikatnymi tkaninami i kolorami, które co roku powracają w projektach największych domów mody. Czerpiąc inspirację od mistrzów, niemiecka marka Speidel stworzyła kolekcję bielizny, która podkreśli piękno kobiecego ciała.
 • Sylwestrowy niezbędnik
  Przygotowując się do zabawy sylwestrowej, każda kobieta powinna zaopatrzyć się w trzy podstawowe rzeczy: zniewalającą kreację, trwałą szminkę oraz bieliznę modelującą, która podkreśli naturalne kształty w najbardziej zmysłowy sposób. Dlaczego?