• Weronika Rosati, Teresa Rosati i Danuta Szaflarska
  Złote Kaczki – najbardziej znane polskiej nagrody filmowe – mają już nowych właścicieli. Najwięcej prestiżowych statuetek zebrali twórcy "Jesteś Bogiem". Ceremonia odbyła się w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach, a dla gości zaśpiewał Joe Cocker. Oto gala w obiektywach fotoreporterów...
 • Gwiazdy polskiego kina grają w serialach
  Występowanie w serialu wciąż przez wielu uznawane jest za gorszą formę aktorstwa. Gwiazdy polskiego kina najwyraźniej nie podzielają tej opinii, często bowiem decydują się na udział w takich projektach. Oto słynni polscy aktorzy filmowi, którzy nie stronią od ról na małym ekranie .
 • "Zabij mnie, glino" odnowione
  Duże pieniądze i szybkie samochody, strzelaniny i pościgi, twardzi mężczyźni i piękne kobiety – to właśnie "Zabij mnie, glino", polska odpowiedź na amerykańskie kino gatunkowe. 15 października w warszawskim kinie Kultura odbędzie się uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo przeboju sprzed lat. Gośćmi wydarzenia będą twórcy, w tym scenarzysta i reżyser Jacek Bromski oraz aktorzy Piotr Machalica, Marek Barbasiewicz i Jadwiga Jankowska-Cieślak.
 • Bogusław Linda przez lata swojej filmowej kariery zyskał miano największego twardziela i prawdziwego macho polskiego kina. Ostatnio aktor postanowił odejść od tego wizerunku i wystąpił w reklamie preparatu zwalczającego objawy związane z procesami starzenia . Czy bycie twarzą Geriavitu będzie miało negatywny wpływ na jego karierę?
 • Arkadiusz Jakubik
  Aktor Arkadiusz Jakubik jesienią zagości na małym ekranie w serialu Telewizji Polskiej "Paradoks". O tym, dlaczego przyjął rolę w telewizyjnej produkcji i jak pracuje się u boku Bogusława Lindy, opowiedział w rozmowie z Pap Life.
 • "Paradoks"
  Bogusław Linda, jeden z najpopularniejszych aktorów polskiego kina ponownie zagości na małym ekranie. Nowy serial zatytułowany "Paradoks" to dzieło twórców filmowych, które powstało na sprzęcie i przy użyciu technik stosowanych podczas kręcenia filmów kinowych. Produkcja, którą od września będzie można oglądać na antenie TVP2 zapowiada się na dobry kryminał w 13 odcinkach.
 • Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, a także reżyser Borys Lankosz i scenarzysta Igor Brejdygant będą gośćmi festiwalu "Dwa Brzegi". Już w najbliższą sobotę o godz. 14.00 w Kazimierzu Dolnym spotkają się z festiwalową publicznością, by opowiedzieć o najnowszym projekcie, w którym biorą udział: serialu sensacyjno-kryminalnym, zatytułowanym „Paradoks”.
 • Nowy serial kryminalny "Paradoks", który już jesienią zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej, zgodnie z zapowiedzią twórców będzie odbiegał od innych produkcji o policjantach. Mroczny scenariusz, inteligentne zagadki kryminalne i ciekawi bohaterowie mają być tym, co wyróżni "Paradoks" na rynku polskich seriali.
 • "Paradoks"
  W Łodzi ruszyły zdjęcia do najnowszego, sensacyjno-kryminalnego serialu TVP 2 "Paradoks". Główne role w produkcji grają m.in. Anna Grycewicz i Bogusław Linda. Serial zadebiutuje na antenie we wrześniu.
 • Bogusław Linda
  W Łodzi ruszyły zdjęcia do nowego, sensacyjno-kryminalnego serialu TVP2 pod tytułem "Paradoks" na podstawie scenariusza Igora Brejdyganta. Produkcja jest historią zbudowaną wokół postaci inspektora Komendy Głównej Policji, Marka Kaszowskiego w rolę którego wcieli się Bogusław Linda.Na planie partnerować mu będą między innymi Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz i Arkadiusz Jakubik.