• "Sztos 2" zobaczyło już 100 tysięcy widzów
  Komedie Olafa Lubaszenki były wielkimi sukcesami frekwencyjnymi, żadna z nich jednak nie przekroczyła w pierwszy weekend magicznego progu stu tysięcy widzów. A "Sztos 2" owszem.
 • Borys Szyc i Bogusław Linda
  W czwartkowy wieczór w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Olafa Lubaszenki. Zgodnie z hasłem reklamującym kontynuację kultowej komedii – "Są chłopaki, jest zabawa" – było i jedno i drugie. W Multikinie bawili się odtwórcy głównych ról z Cezarym Pazurą i Borysem Szycem na czele oraz tłumy postaci znanych z kina i estrady.
 • Cezary Pazura, Jan Nowicki i Borys Szyc
  Olaf Lubaszenko dopisuje ciąg dalszy do swego głośnego debiutu. Teraz jego dawny bohater "Synek" (Cezary Pazura) szkoli młodszego speca od ciemnych interesów i walutowych spekulacji Janka (Borys Szyc). Razem szykują przekręt stulecia… Sztos 2" – komediowy skok do rzeczywistości czasów PRL-u i cinkciarzy z tamtej epoki – w kinach od 20 stycznia.
 • Borys Szyc szykuje przekręt z Olafem Lubaszenką
  20 stycznia premiery doczeka się sequel kinowego przeboju komediowego "Sztos". W obsadzie Borys Szyc, Jan Nowicki, Cezary Pazura, Bogusław Linda i Bartłomieja Topa. W zaskakującym wcieleniu pojawi się także Janusz Józefowicz. Pierwsza część z 1997 roku rozgrywała się w latach 70., w środowisku cinkciarskim. Głównymi bohaterami byli przyjaciele, przygotowujący się do dużego przekrętu. W drugiej odsłonie śledzić będziemy ich dalsze losy.