• "Ciemna strona Wenus" (1997)
  W swoim ostatnim filmie "Bilet na Księżyc" zachwycała talentem, olśniewała urodą. Tak, jak we wszystkich wcześniejszych produkcjach z jej udziałem. Anna Przybylska odeszła, ale zostały jej role. Przypominamy te najważniejsze…
 • Aktorka Anna Przybylska
  Marylka ze "Złotopolskich", doktor Karina z "Daleko od noszy", ale też Ewa z "Boksera" czy Natasza z "Sępa". Dla wielu ideał kobiecej urody, do tego z poczuciem humoru. Aktorka, żona, matka. Anna Przybylska przegrała z ciężką chorobą. Aktorka zmarła w wieku 35 lat po wyniszczającej walce z nowotworem. Fani i widzowie nie zapomną jej nigdy.
 • "Bokser"
  W pierwszy dzień Wielkanocy, 8 kwietnia na antenie telewizja TVN wyemitowany zostanie film "Bokser" z główną rolą Szymona Bobrowskiego. Obraz inspirowany jest życiem kickboksera Przemysława Salety, który podczas przeszczepu rodzinnego oddał nerkę chorej córce.
 • Anna Przybylska po dłuższej nieobecności powraca do show biznesu. Czy rola Ewy Pacuły w filmie "Bokser" przywróci jej pozycję w gronie najpopularniejszych polskich aktorek?
 • Szymon Bobrowski w najbliższym czasie będzie częstym gościem na małym ekranie. W nowym serialu Canal+ "Krew z krwi" aktor pojawi się jako bezwzględny gangster, a w wyprodukowanym przez TVN filmie "Bokser" wcieli się w postać Przemysława Salety. W rozmowie z Pap Life opowiedział o nowych rolach oraz o swojej fascynacji boksem.
 • "Bokser"
  "Bokser" to film fabularny inspirowany życiem znanego i cenionego polskiego sportowca – Przemysława Salety, z doskonałymi kreacjami aktorskimi Szymona Bobrowskiego i Anny Przybylskiej. Długo wyczekiwana przez telewizyjną widownię produkcja z serii "Prawdziwe historie", w niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 22.00 zostanie wyemitowana na antenie TVN.