• Przemysław Saleta
  "Na początku kwietnia wyprowadzam się do Tajlandii i przyczyniły się do tego działania PiS" - przyznaje w rozmowie z "Newsweekiem" bokser Przemysław Saleta.
 • Ewa Pacuła
  W emitowanym w Wielkanoc filmie "Bokser" mogliśmy oglądać to, czym w 2007 roku żyła cała Polska. Przemysław Saleta, znany sportowiec i osobowość telewizyjna, oddał nerkę swojej chorej córce Nicole. Dziewczynka jest owocem małżeństwa Salety i Ewy Pacuły. Zobacz inne piękne kobiety, które towarzyszyły sportowcowi w życiu.
 • "Bokser"
  W pierwszy dzień Wielkanocy, 8 kwietnia na antenie telewizja TVN wyemitowany zostanie film "Bokser" z główną rolą Szymona Bobrowskiego. Obraz inspirowany jest życiem kickboksera Przemysława Salety, który podczas przeszczepu rodzinnego oddał nerkę chorej córce.
 • Anna Przybylska po dłuższej nieobecności powraca do show biznesu. Czy rola Ewy Pacuły w filmie "Bokser" przywróci jej pozycję w gronie najpopularniejszych polskich aktorek?
 • "Bokser"
  "Bokser" to film fabularny inspirowany życiem znanego i cenionego polskiego sportowca – Przemysława Salety, z doskonałymi kreacjami aktorskimi Szymona Bobrowskiego i Anny Przybylskiej. Długo wyczekiwana przez telewizyjną widownię produkcja z serii "Prawdziwe historie", w niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 22.00 zostanie wyemitowana na antenie TVN.