• "Bokser"
    W pierwszy dzień Wielkanocy, 8 kwietnia na antenie telewizja TVN wyemitowany zostanie film "Bokser" z główną rolą Szymona Bobrowskiego. Obraz inspirowany jest życiem kickboksera Przemysława Salety, który podczas przeszczepu rodzinnego oddał nerkę chorej córce.
  • Anna Przybylska po dłuższej nieobecności powraca do show biznesu. Czy rola Ewy Pacuły w filmie "Bokser" przywróci jej pozycję w gronie najpopularniejszych polskich aktorek?
  • "Bokser"
    "Bokser" to film fabularny inspirowany życiem znanego i cenionego polskiego sportowca – Przemysława Salety, z doskonałymi kreacjami aktorskimi Szymona Bobrowskiego i Anny Przybylskiej. Długo wyczekiwana przez telewizyjną widownię produkcja z serii "Prawdziwe historie", w niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 22.00 zostanie wyemitowana na antenie TVN.
  • Mike Tyson
    To bokser, który jest już legendą tej dyscypliny sportu. Kiedyś bali się go wszyscy, a on zmiatał przeciwników z ringu. O sile jego pięści przekonał się też Andrzej Gołota. Teraz wielki mistrz zamienił ring na taneczny parkiet i deklaruje udział w programie TVN.