• Mężczyzna trzyma się za bolący brzuch
  Tradycyjne święta w naszym kraju słusznie kojarzą się z suto zastawionym stołem. Wiele osób z wytęsknieniem czeka na wigilijne potrawy, a potem cierpi z przejedzenia.
 • Święta bez przejedzenia? To możliwe
  Smażone ryby, sałatki z majonezem i słodkie ciasta mogą być dla żołądka sporym obciążeniem. Zadbaj więc o to, by dania królujące na świątecznym stole były light. Jak tego dokonać? Podpowiadamy!
 • Ból brzucha
  Menu w świąteczne dni rzadko bywa dziełem przypadku - dobór potraw jest zwykle dokładnie przemyślany i bardziej ambitny niż w przypadku codziennego jadłospisu. Nic więc dziwnego, że zachowanie umiaru w jedzeniu przy suto zastawionym świątecznym stole to wyzwanie, któremu są w stanie podołać tylko nieliczni.
 • Święta bez przejedzenia? To możliwe
  Smażone ryby, sałatki z majonezem i słodkie ciasta mogą być dla żołądka sporym obciążeniem. Zadbaj więc o to, by dania królujące na świątecznym stole były light. Co to oznacza w praktyce?
 • Do nieprzyjemnych skutków przejedzenia należy zgaga, wzdęcia i zaparcia
  Tłusty żurek z białą kiełbasą, jajka w majonezie, mazurek polewany czekoladą – temu nie sposób się oprzeć, prawda? Tylko że potem dopadają cię nieprzyjemne dolegliwości. Zanim jednak sięgniesz po leki, skorzystaj z naturalnych sposobów na przejedzenie. Oto zioła i przyprawy, które przyniosą ulgę przeciążonemu żołądkowi.