• Grzegorz Lato
  Były prezes PZPN przed zbliżającym się meczem z Irlandią jest optymistą. "Lewandowski i Milik na pewno coś strzelą" - twierdzi w rozmowie z dziennik.pl Grzegorz Lato.
 • Jan Tomaszewski
  Zbigniew Boniek robi w PZPN porządki po poprzedniej ekipie, która rządziła polską piłką. Co chwila z szafy wypada jakiś "trup". Nowy prezes nie zamiata afer pod dywan tylko każdą sprawę chce wyjaśnić. Zbyszkowi świetnie idzie wietrzenie związku - mówi Jan Tomaszewski.
 • Zbigniew Boniek
  Zbigniew Boniek nie ma łatwego zadania. Musi nie tylko poprawić wizerunek i stan polskiej piłki, ale również posprzątać po poprzednikach. Z pomocą przychodzi mu prokuratura, która wszczęła postępowanie wyjaśniające, dotyczące nabycia przez PZPN nieruchomości na warszawskim Wilanowie.
 • Jerzy Dudek
  Były bramkarz reprezentacji Polski twierdzi, że teraz może być już tylko lepiej. Jerzy Dudek cieszy się ze zmiany władzy w PZPN. Według niego w futbolowej centrali trzeba teraz zrobić porządek po starej ekipie i rozliczyć ją z fatalnych decyzji.
 • Grzegorz Lato
  Grzegorz Lato w czasie swojej kadencji na fotelu szefa polskiej piłki czuł się jak pączek w maśle. Po zmianie władzy jednak przychodzi czas rozliczeń. Za jego rządów w PZPN afer nie brakowało. Teraz ma się im przyjrzeć prokuratura.
 • Grzegorz Lato
  Były prezes PZPN potrafił się ustawić. Grzegorz Lato choć nie jest już szefem polskiej piłki, to jednak nadal pobiera pensję z futbolowej centrali. Na jego konto co miesiąc wpływa z tego tytułu 50 tysięcy zł.
 • Zbigniew Boniek
  Grzegorz Lato i jego koledzy, którzy razem z nim rządzili PZPN w kółko powtarzali, że pieniądze od UEFA muszą być wydane na budowę nowej siedziby futbolowej centrali. Zbigniew Boniek szybko to obalił to kłamstwo.
 • Jan Tomaszewski
  Bohater z Wembley jest zadowolony z wyniku wyborów w PZPN. To optymalne rozwiązanie. Boniek prezesem. Kosecki wiceprezesem. Ja za tym optowałem już od dawna - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jan Tomaszewski.
 • Grzegorz Lato
  Koniec Grzegorza Laty na stanowisku szefa PZPN. Wielu kibiców czekało na tę chwilę i nie ukrywało swojego negatywnego stosunku do piłkarskiej centrali i samego Laty. Wielu twierdziło także, że przez styl prezesowania rozmienił swoją piłkarską legendę na drobne. Plusy? Z pewnością udana organizacja turnieju Euro 2012 oraz znaczna poprawa sytuacji finansowej związku. Plusy jednak z pewnością nie przysłaniają minusów. Do klasyki przeszły już także niektóre z wypowiedzi prezesa PZPN.
 • Roman Kosecki
  Walka o fotel prezesa PZPN powoli wkracza w decydującą fazę. Kandydatów jest pięciu, ale w według obserwatorów szanse na zwycięstwo mają tylko Roman Kosecki i Zbigniew Boniek. Pierwszy z wymienionych skrytykował swojego rywala.