• Terens Puhiri
  Ostatnio w sieci popularne są gole z lig azjatyckich. Dopiero co hitem było wideo z rzutem karnym z Tajlandii, a teraz internet podbija bramka z meczu rozegranego w Indonezji. 
 • Odnaleziono 19 ciał ofiar trzęsienia ziemi, jakie nawiedziło okolice szczytu Kinabalu w malezyjskiej części wyspy Borneo. Poprzedni bilans, to 11 zabitych o 8 zaginionych.
 • Kąpiel w promieniach słonecznych na Borneo to nie lada atrakcja. Jak się okazuje, nie tylko dla ludzi. Kilkaset osób salwowało się ucieczką, gdy na plaży w popularnym indonezyjskim kurorcie obok nich pojawił się... krokodyl.
 • Dzieci poczas odpływu w wiosce wybrzeża wyspy Omadal
  Lud Bajau pochodzi z południowych Filipin, z Archipelagu Sulu. Z powodu prześladowań ze strony muzułmanów część Bajau opuściła Filipiny i dotarła do Malezji. Bajau nazywani często morskimi Cyganami albo nomadami żyją na swoich łodziach lub budują chaty na wierzchołkach raf koralowych. Kiedy już muszą w jakimś celu spędzić noc na stałym lądzie, narzekają na "chorobę lądową". Najlepsi z nurków Bajau potrafią na jednym wdechu zejść na głębokość dwudziestu metrów i przez kilka minut szukać tam ryb.
 • Indonezja
  Indonezja to najludniejszy muzułmański kraj na świecie. To również fantastyczne miejsce na wakacje. Najbardziej znane wyspy to Sumatra, Jawa, Borneo, Bali. Ale Indonezja ma do zaoferowania o wiele więcej.