• Załoga Bryan Bouffier i Thibault de la Haye w Fordzie Fiesta na trasie jednego z odcinków specjalnych 24. Rajdu Rzeszowskiego w Lubeni
  Bryan Bouffier wygrał Rajd Rzeszowski - czwartą rundę samochodowych mistrzostw Polski. Francuz o 7,4 s wyprzedził Łukasza Habaja, a trzeci był Grzegorz Grzyb ze stratą 46,5 s.
 • W stawce zobaczymy także świeżo upieczonego Mistrza Polski w grupie R i Citroean Racing Trophy – Janka Chmielewskiego w Citroenie DS3R3
  Ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski odbędzie się w słowackich Koszycach. Kto okaże się najlepszy i sięgnie po mistrzowski tytuł na krętych asfaltach za południową granicą?
 • Rajd Dolnośląski - tam zobaczysz najszybszych
  W silnej obsadzie rozgrywany będzie w najbliższy weekend na klasycznych trasach w rejonie Kłodzka 21. Rajd Dolnośląski, piąta runda mistrzostw Polski. Wśród 38 załóg są m.in. Francuz Bryan Bouffier, Kajetan Kajetanowicz, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj.
 • Rajd Karkonoski - zwycięstwo Francuza
  Były trzykrotny mistrz Polski Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) wygrał 26. Rajd Karkonoski, trzecią rundę mistrzostw kraju. Impreza wróciła do kalendarza po rocznej przerwie.