Kościół likwiduje Boże Ciało, by ludzie więcej pracowali
10 listopada 2011 Rząd dogadał się z Kościołem. Episkopat wykreśli z kalendarza świąteczne dwa dni. Nie będą już one wolne od pracy. Dzięki temu do zmagającej się z kryzysem gospodarki wpłynie więcej pieniędzy.