• Black friday
  Black Friday 2019 to dzień, w którym sklepy ogłaszają specjalne promocje i przyjęło się, że jest on początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. W Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To dzień, w którym wiele sklepów - głównie znanych sieciówek, oferuje swoim klientom wyjątkowe rabaty. Największym powodzeniem cieszą się wyprzedaże w sklepach z odzieżą.
 • Para i świąteczne prezenty
  Święta coraz bliżej i jak co roku pojawia się to samo pytanie: co kupić swojemu mężczyźnie pod choinkę? Paniom, żeby nie błądziły, serwujemy 10 podpowiedzi.
 • Uchodźcy dopływają do Lesbos
  Pomimo świąt nie zmniejszyła się fala migrantów, która dociera na greckie wyspy na Morzu Egejskim. Na Lesbos, gdzie przypływa najwięcej osób, znajduje się ponad 7500 uchodźców. Lokalne władze i ochotnicy zadbali tam jednak o świąteczny nastrój.
 • Kocia książka Iwaszkiewicza na Święta!
  Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Kwestia prezentów spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. A może tym razem strzałem w dziesiątkę będzie interesująca książka? Wybór w księgarniach jest ogromny, więc przedstawiamy nasze propozycje.
 • Kocia książka Iwaszkiewicza na Święta!
  Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Kwestia prezentów spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. A może tym razem strzałem w dziesiątkę będzie interesująca książka? Wybór w księgarniach jest ogromny, więc przedstawiamy nasze propozycje.
 • Prezenty
  Zostały zaledwie dwa dni na wybór i zakup prezentów dla bliskich. Jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, i nie masz czasu na wielogodzinne poszukiwania w centrach handlowych prezentujemy kilka oryginalnych pomysłów, które zrealizujesz bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu lub maila. Efekt wow – gwarantowany!
 • Prezenty
  Zamiast tradycyjnego krawata czujnik ciśnienia w oponach. Polacy coraz chętniej kupują w prezencie świątecznym gadżety z zakresu inteligentnej elektroniki. Popularnością cieszą się zwłaszcza alkomaty połączone ze smartfonami, zegarki mierzące liczbę kroków, a nawet drobne elementy wyposażenia inteligentnego domu. Tego typu rozwiązania technologiczne jeszcze niedawno kojarzyły się z wysokimi kosztami, jednak dzisiaj nie musimy już dysponować dużym budżetem, by je nabyć.
 • Kobieta z prezentami
  Kosmetyki i perfumy to obok książek najchętniej wręczane prezenty świąteczne. Z badań Deloitte wynika, że w tym roku jedna trzecia Polaków po gwiazdkowe upominki uda się właśnie do drogerii i perfumerii. Polacy zdecydowanie preferują stacjonarne sklepy, gdzie mogą poradzić się ekspertów i przetestować produkt. Na zakupy w e-sklepach decyduje się co dziesiąty Polak.
 • Ksiądz Jacek Stryczek i konfesjonał przed galerią handlową
  Konfesjonał i plaże rozstawił ksiądz Jacek „Wiosna” Stryczek przed jedną z krakowskich galerii handlowych. Happeningiem chce zwrócić uwagę, na problem zabiegania przed świętami. Chce też przypomnieć robiącym zakupy i sprzedającym, że istnieje inny świat, w którym mogą sobie pozwolić na odpoczynek. Nacisk
 • Prezenty gwiazdkowe w PRL-u
  Zabiegani i zaaferowani wybieraniem idealnych prezentów dla bliskich, zapominamy czasy, kiedy o wyszukany prezent było znacznie trudniej. Oto, czym Polacy obdarowywali się w PRL-u. Zobacz zdjęcia!