• Małgorzata Tomaszewska – Słomina
  Jej tata, Jan Tomaszewski, to słynny bramkarz reprezentacji Kazimierza Górskiego, który zatrzymał Anglię w pamiętnym meczu na Wembley w 1973 roku. Ona przed tygodniem zadebiutowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i oczarowała Iwonę Pavlović.Poznajcie Małgorzatę Tomaszewską-Słominę.
 • "Moim życiowym celem jest prowadzenie reprezentacji narodowej, a czy tak się stanie, czas pokaże" (lipiec 2009 r.)
  Jan Tomaszewski to prawdziwa kopalnia mocnych cytatów i kontrowersyjnych stwierdzeń. Co ciekawe, o ile jeszcze nie tak dawno nie szczędził ostrych słów pod adresem Donalda Tuska i rządu PO-PSL, tak teraz rozpływa się w zachwytach nad Ewą Kopacz. Czy ta nagła zmiana poglądów może mieć związek z przyjęciem wyrzuconego z Prawa i Sprawiedliwości posła do Platformy Obywatelskiej? Oto, co były bramkarz reprezentacji, która w 1973 roku zatrzymała Anglików na Wembley, jeszcze niedawno miał do powiedzenia.
 • Jan Tomaszewski
  43 lata temu na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie Polska przegrała z Niemcami 1:3 w meczu eliminacyjnym mistrzostw Europy - Belgia 1972. "Biało-czerwoni" stracili wtedy szansę na grę w tym turnieju. W tamtym spotkaniu swój debiut w kadrze zaliczył Jan Tomaszewskim.
 • Jan Tomaszewski
  Skład klubu parlamentarnego PiS ma być od poniedziałku uszczuplony o jednego posła. Jak zapowiedział w rozmowie z TVP Info Jan Tomaszewski, w poniedziałek ma zamiar opuścić Prawo i Sprawiedliwość.
 • Za sprawą wypowiedzi Jana Tomaszewskiego, w polskich mediach rozgorzała dyskusja na temat obecności homoseksualistów w sporcie. Głos w tej sprawie zabrał Radosław Majdan.
 • Jan Tomaszewski zostanie usunięty z Klubu Wybitnego Reprezentanta?
  Jan Tomaszewski może stracić członkostwo w Klubie Wybitnego Reprezentanta Polski. Taki wniosek miał złożyć jego przewodniczący Władysław Żmuda. Sam Tomaszewski twierdzi, że jest gotów wypisać się z prestiżowego klubu.