• Tomasz Lis z córką Polą
  Starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną. Pasja ta przeniosła się także na jej życie osobiste, bowiem jak donoszą najnowsze plotki, Pola spotyka się z młodym polskim piłkarzem, Kamilem Grabarą.
 • Sara Boruc
  Sara Boruc w przeszłości otwarcie mówiła o tym, że nie czuje się w Polsce tak dobrze, jak jej mąż i nie wyobraża sobie, że miałby zamieszkać tu na stałe. Od tamtej pory najwyraźniej nie zmieniła zdania, bowiem teraz narzeka, że jako żona Artura Boruca, nie jest w naszym kraju tak podziwiana, jak w Anglii.
 • Przemysław Tytoń
  Przemysław Tytoń odszedł z hiszpańśkiego Elche CF. Polski bramkarz bronił teraz będzie bramki VfB Stuttgart.
 • Łukasz Załuska
  Polski bramkarz Celtiku kilka dni temu został dotkliwie pobity na ulicy w Glasgow. Łukasz Załuska opuścił już szpital. "Nie mam pojęcia, kto mnie uderzył, nie widziałem twarzy napastników. To wszystko wydarzyło się bardzo szybko" - opowiada poszkodowany na łamach szkockiej prasy.
 • "Nie wiem, czy jestem już byłym piłkarzem, bo ostatecznej decyzji wciąż nie podjąłem. Najpierw chcę poznać drugą stronę życia. Poza futbolem" - przyznał w wywiadzie dla PAP były bramkarz reprezentacji Polski oraz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt Jerzy Dudek.
 • Wojciech Pawłowski, młody polski bramkarz zaliczył spektakularną wpadkę we włoskiej telewizji. Sportowiec zgodził się na wywiad, podczas którego próbował posługiwać się językiem angielskim. Niestety efekt jego starań był dramatyczny. Całe szczęście, że rolą piłkarza jest dobrze grać, a nie płynnie mówić.
 • Tomasz Kuszczak wypożyczony do Watford
  Tomasz Kuszczak do końca sezonu będzie wypożyczony z Manchesteru United do pierwszoligowego Watford. 29-letni bramkarz bronił barw "Czerwonych Diabłów" od 2006 roku.
 • Woli być monterem niż piłkarzem Ekstraklasy
  Kariera i zarobki piłkarza to marzenie wielu chłopaków. Jest jednak jeden, który twierdzi, że gra w Ekstraklasie to żaden rarytas. Dlatego też zrezygnował z kariery w łódzkim klubie i wrócił do pracy do elektrowni.