• 1. Brodka – "Varsovie"
  Brodka, Weekend i Maria Peszek... Ale również debiutanci: Jula, Kamp! oraz finalistka "X-Factora" Ewelina Lisowska – rok 2012 należał do nich. I właśnie ich hity królują w rankingu najlepszych polskich piosenk w ostatnich dwunastu miesiącach, o jaki pokusiła się redakcja serwisu muzycznego Onet.pl. Oto złota dziesiątka!
 • Monika Brodka
  Nowości płytowe, jakie przyniósł nam początek grudnia, nie mają wiele wspólnego z nostalgiczną świąteczną atmosferą. Przeciwnie – są doskonałą wprawką do sylwestrowych szaleństw. Do tańca zaproszą piękne panie: Brodka, Kesha i Leona Lewis.
 • Brodka wystąpi na Europejskich Targach Muzycznych
  Brodka, Kim Nowak, Mela Koteluk, R.U.T.A., Mitch & Mitch oraz Kari Amirian znajdą się wśród artystów, którzy zagrają na scenach Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane.
 • Monika Brodka wydała EP-kę "LAX"
  30 maja ukazała się EP-ka Brodki, "LAX". Do promującego zestaw nagrania "Varsovie" powstał teledysk, którego reżyserem jest Antoni Nykowski. Za realizację odpowiada Propeller Film. Zobacz, jak wyglądała praca na planie i czym objadała się wokalistka.
 • Nosowska na Wyspie Słodowej w majowy weekend
  Katarzyna Nosowska, Acid Drinkers, Łąki Łan, Brodka, Coma i Myslovitz – to gwiazdy, które wystąpią w trakcie weekendu majowego, na wrocławskiej Wyspie Słodowej. Dla fanów cięższego grania organizatorzy zaprosili powracający po latach przerwy legendarny zespół lllusion.
 • Monika Brodka wystąpi na wROCK 2011 we Wrocławiu
  Po rocznej przerwie powracają do Wrocławia Konfrontacje Rockowe – wROCK 2011. Gwiazdami imprezy będą Myslovitz, Coma i Brodka.
 • Monika Brodka zęca do udziału w wyborach
  Jerzy Owsiak, Maciej Stuhr, a także Monika Brodka zachęcają do udziału w niedzielnych wyborach parlamentarnych. "Pójdę głosować, bo nie robię tego dla polityków, tylko dla siebie" - mówi wokalistka. Kampanię "Głosuj!" zorganizowało stowarzyszenie Normalne Państwo i Polska Przedsiębiorcza.
 • Monika Brodka przygotowała nowy teledysk
  Monika Brodka przygotowała nowy teledysk. Wideo powstało do kawałka "Kropki i kreski".
 • Monika Brodka
  Prezydent Bronisław Komorowski zaapelował w poniedziałek do Polaków, by wzięli udział w wyborach parlamentarnych - w Belwederze zainaugurował kampanię profrekwencyjną "Akcja: Głosuj". Prezydent podkreślił, że niska frekwencja szkodzi polskiej demokracji.
 • Grace Jones
  30 lipca wystartuje ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 – kontynuacja Smooth Festivalu, której największą gwiazdą będzie w tym roku legendarna Grace Jones. Reszta lineupu również wygląda interesująco: belgijscy mistrzowie popowej wersji triphopu Hooverphonic, indierockowy Razorlight oraz I Blame Coco, czyli zespół córki Stinga Coco Sumner. A do tego polskie odkrycie roku – Neo Retros oraz Brodka i Ania Dąbrowska. Warto więc wybrać się do Bydgoszczy. Oto wszystkie gwiazdy ARTPOP Festivalu...