• Artyści najczęściej nagradzani Fryderykami:
  24 kwietnia odbędzie się 20. jubileuszowa gala wręczenia najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Transmisję z uroczystości w Sali Kongresowej będzie można oglądać w TVP2 (początek o godz. 21.40). Czas więc przypomnieć laureatów z poprzednich lat – a dokładniej fryderykowych rekordzistów, którzy na swoim koncie mają co najmniej siedem statuetek.
 • Top 10 Płyta Dwudziestolecia na 20. Urodziny Fryderka:
  Fryderykowi stuknęło już 20 lat. Z okazji jubileuszu najważniejszej polskiej nagrody muzycznej Związek Producentów Audio Video zaprosił fanów muzyki do udziału w plebiscycie pod hasłem Płyta Dwudziestolecia na 20. Urodziny Fryderka. Uczestnicy wybierali spośród nagrodzonych płyt, a oto wyniki ich głosowania!
 • Nosowska na Wyspie Słodowej w majowy weekend
  Katarzyna Nosowska, Acid Drinkers, Łąki Łan, Brodka, Coma i Myslovitz – to gwiazdy, które wystąpią w trakcie weekendu majowego, na wrocławskiej Wyspie Słodowej. Dla fanów cięższego grania organizatorzy zaprosili powracający po latach przerwy legendarny zespół lllusion.
 • Monika Brodka wystąpi na wROCK 2011 we Wrocławiu
  Po rocznej przerwie powracają do Wrocławia Konfrontacje Rockowe – wROCK 2011. Gwiazdami imprezy będą Myslovitz, Coma i Brodka.