• Miejsce katastrofy smoleńskiej
  Skłaniam się ku temu, że to nie był wypadek, tylko były eksplozje - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski komentując wyniki ekspertyzy podkomisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej, która orzekła w środę, iż lewe skrzydło samolotu "zostało zniszczone w wyniku eksplozji wewnętrznej".
 • Małgorzata Wassermann daje wiarę ustaleniom kolejnego eksperta, według którego brzoza w Smoleńsku była złamana przed katastrofą. Odwołuje się przy tym do zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku z 11 września 2001 roku.
 • Poseł PiS Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz mówi, że Maciej Lasek "jest zatrudniony w komisji ds. propagandy". Twierdzi także, że zdjęcia przedstawione przez komisję Laska, które mają potwierdzać, że samolot uderzył w brzozę, są sfałszowane. "Dzisiaj wiemy, że była eksplozja, która oderwała skrzydło, a dwie następne doprowadziły do zniszczenia centropłatu" - przekonuje poseł PiS.
 • Smoleńsk
  Antoni Macierewicz potwierdził w imieniu ekspertów zespołu smoleńskiego gotowość do dyskusji z zespołem Macieja Laska na temat przyczyn katastrofy.
 • Antoni Macierewicz już wie, że brzoza nie zniszczyła skrzydła
  Interesująco zapowiada się posiedzenie sejmowego zespołu do badania katastrofy smoleńskiej. Antoni Macierewicz przedstawi dowody na to, że brzoza nie może złamać skrzydła samolotu. Posłowi PiS w ciekawy sposób odpowiedziała Monika Olejnik. Na Facebooku.