• Charlie Sheen
    Czarne chmury zebrały się nad głową Charliego Sheena. Po tym, jak za pijackie ekscesy został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół", jego ostoją miał być sitcom "Jeden gniewny Charlie". Niestety, aktor właśnie dowiedział się, że produkcja znika z anteny.
  • Kathy Bates pojawi się gościnnie w serialu "Dwóch i pół" w dość nietypowej roli. Aktorka wcieli się bowiem w postać ducha nieżyjącego Charliego Harpera.
  • To dobra wieść dla wszystkich fanów poczucia humoru Charliego Sheena. Aktor, który został wyrzucony w serialu "Dwóch i pół", latem powróci na mały ekran w nowym serialu zatytułowanym "Anger Management". Tym razem niepokorny gwiazdor wcieli się w rolę zwariowanego terapeuty. Premiera pierwszych odcinków serii - 28 czerwca.
  • Charlie Sheen w serialu "Dwóch i pół"
    Charlie Sheen, który do niedawna był największą gwiazdą serialu "Dwóch i pół", w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, iż jego zdaniem produkcja powinna zostać zdjęta z anteny. Skąd ta krytyczna opinia o sitcomie, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów?
  • Charlie Sheen
    Charlie Sheen, który jakiś czas temu został z hukiem wyrzucony z serialu "Dwóch i pół", niebawem zostanie gwiazdą nowego sitcomu. O główne role żeńskie w produkcji walczą Selma Blair ("Hellboy"), Julie Benz ("Dexter") i Nicole Hiltz.