• Gala "Samochód roku Playboya 2012"
  To była gorąca noc z życia polskich celebrytów! Wśród króliczków Playboya fotoreporterzy uchwycili m.in. Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego... Oto zdjęcia z gali "Samochód roku Playboya 2012".
 • Aveo - najchętniej kupowany model Chevroleta
  Kryzys przykręca śrubę. Łapiemy się za kieszeń i coraz skrupulatniej liczymy pieniądze. Jak uciec od ciężkich czasów? Oto sposoby polskich kierowców… Na polskim rynku najbardziej zyskują marki mające dobrą ofertę dla Kowalskiego ze szczuplejszym portfelem. Chevrolet przez 11 miesięcy sprzedał o ponad 20 proc. więcej aut. Należąca do Renault Dacia poprawiła wynik o 18,3 proc. "Klienci wybierają nasze auta ze względu na dobry stosunek ceny do jakości" - mówi Wojciech Osoś z Chevrolet Poland. Jeszcze w 2005 r. marka należąca do koncernu GM sprzedała u nas nieco ponad tysiąc aut. W tym roku ponad 7 tys. i zdobędzie niemal 3 proc. rynku. Dacia w ciągu trzech lat podwoiła sprzedaż z 2,5 do niemal 5 tys. aut. Volvo zanotowało wzrost zbliżony do 6 proc. i wszystko wskazuje na to, że zostanie liderem segmentu premium. Także Hyundai i Suzuki szybko zyskują nowych klientów, podczas gdy marki okupujące dotychczas pierwsze miejsca w rankingach sprzedaży staczają się w dół. Spośród dwudziestu najpopularniejszych marek do końca listopada aż 12 zanotowało spadki sprzedaży. Pierwsza trójka, Skoda, Ford i Opel, traci równo - 6,1 - 6,2 proc. Rekordzistka - Honda, straciła w porównaniu z 2010 r. jedną trzecią klientów, Fiat - jedną czwartą, a Toyota 20 proc.
 • Chevrolet wrzuca wyższy bieg. Ucieka konkurencji
  Pierwsze sześć miesięcy tego roku było dla Chevroleta świetnym okresem. Firma podaje, że sprzedała na polskim rynku 3,7 tys. samochodów – o 19,9 proc. więcej niż rok temu. Dane publikowane przez Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców są niższe o 100 egzemplarzy, ale i tak oznaczają wzrost rok do roku o 17,7 proc.
 • Przez wady wycofują tysiące aut w Polsce
  Koła odpadające w czasie jazdy to nie przelewki, a czarna lista wad jest znacznie dłuższa! Oto giganci motoryzacyjni przyznali się do wykrycia wad i ogłosili wielką akcję naprawczą...
 • Oto najlepsze samochody świata
  Nie ma jazdy bez gwiazdy? Napęd na cztery koła czy na tył? Chyba, żeby zajrzeć na półkę czymś na… baterie? Może jednak włoski seksapil. Znamy już wyniki na najlepszy samochód świata…
 • Tak auta na prąd elektrytzyją Polskę
   Polscy klienci odbierają pierwsze elektryczne samochody. Niestety za ekologię i tani przejazd trzeba słono zapłacić - na razie ponad 160 tys. zł.