• Opel ampera-e
  Opel ampera-e to lek na brak ropy naftowej? Inżynierowie z Niemiec zapowiedział właśnie, że w pod koniec września zaprezentują, a potem wprowadzą na rynek "nowy i rewolucyjny samochód"
 • General Motors zrewidował swoje plany biznesowe w Rosji
  Maszyny - STOP! Produkcja - STOP! Sprzedaż - STOP! Tak w skrócie wygląda informacja, jaką przekazali Władimirowi Putinowi bossowie światowego giganta. "Musieliśmy sięgnąć po zdecydowane środki, by chronić nasze interesy" - mówi przedstawiciel koncernu. Powód?
 • Władimir Putin
  Maszyny - STOP! Produkcja - STOP! Sprzedaż - STOP! Tak w skrócie wygląda informacja, jaką przekazali Władimirowi Putinowi bossowie światowego giganta. "Musieliśmy sięgnąć po zdecydowane środki, by chronić nasze interesy" - mówi przedstawiciel koncernu. Powód?
 • Chevrolet corvette stingray
  Nie ma jazdy bez gwiazdy? Napęd na cztery koła czy na tył? Chyba, żeby zajrzeć na półkę czymś na… baterie? Może jednak włoski seksapil. Znamy już listę kandydatów do tytułu Światowego Samochodu Roku 2014.
 • Kia picanto LPG
  Drogie paliwo drenuje kieszenie polskich kierowców i nic nie wskazuje na to by użytkownicy samochodów mieli złapać oddech. Jednak jest skuteczny sposób na to by zaoszczędzić pieniądze. Dziennik.pl przygotował najnowsze zestawienie najtańszych aut wyposażonych w LPG, którymi będziesz jeździć za grosze...
 • Chevrolet cruze
  To czym ćwierkały wróble zaczyna nabierać kształtów. Minister Janusz Piechociński prowadzi rozmowy z kierownictwem koncernu General Motors na temat powrotu Chevroleta do Polski. Dalsze inwestycje zapowiada też Toyota.
 • Tankowanie gazem LPG
  Drogie paliwo drenuje kieszenie kierowców i nic nie wskazuje na to by użytkownicy samochodów mieli złapać oddech. Jednak jest skuteczny sposób na to by zaoszczędzić pieniądze. Oto top 10 niedrogich aut, którymi będziesz jeździć za grosze. Ranking opracowali eksperci tygodnika "Auto Świat" - w ich opinii właśnie te samochody dobrze pracują na gazie i ich eksploatacja na LPG nie powinna sprawiać kłopotów.
 • Gala "Samochód roku Playboya 2012"
  To była gorąca noc z życia polskich celebrytów! Wśród króliczków Playboya fotoreporterzy uchwycili m.in. Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego... Oto zdjęcia z gali "Samochód roku Playboya 2012".
 • Silnik Forda - 1.0 EcoBoost
  Ma małą pojemność i dużo mocy. Co ważne, pali niezwykle mało benzyny dzięki rewolucyjnej technologii. Czyj to wynalazek? Kto zaskoczył międzynarodowych ekspertów? Kto pęka z zazdrości? Znamy wyniki konkursu na najlepszy silnik 2012 roku. "International Engine of the Year Award" należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży motoryzacyjnej. Nagroda jest przyznawana od 1999 roku. Przed wyłonieniem zwycięzcy 76 dziennikarzy motoryzacyjnych z 36 krajów sprawdzało silniki pod kątem ich osiągów, sposobu pracy i ekonomiczności.
 • Koncerny samochodowe biorące udział w trwającym salonie samochodowym w Genewie nie zapomniały o klientach flotowych. Przedstawiamy dziesięć modeli, które jeszcze w tym roku wyjadą na polskie ulice i mają wszelkie predyspozycje do tego, aby stać się firmowymi bestsellerami