• Beau Jeu - oficjalna piłka mistrzostw Europy we Francji
  Poseł Waldemar Buda (PiS) chce, by UOKiK przyjrzał się stawkom, których telewizja Polsat domaga się za prawa do transmisji meczów Euro 2016 w Strefach Kibica. W jego ocenie przelicznik zastosowany przez stację za sprzedaż licencji na publiczne odtwarzanie meczów mistrzostw Europy spowodował, że organizatorzy stref rezygnowali z przedsięwzięcia. Kwoty, jakie musieliby uiścić, okazały się bowiem horrendalnie wysokie.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński ogląda na warszawskim Żoliborzu mecz Polska-Grecja inaugurujący piłkarskie mistrzostwa Europy Euro 2012
  "Mam nadzieję, że wyjdziemy z grupy. A w głębi serca chciałbym, żeby Polska zaszła tak daleko jak w przeszłości, kiedy stawaliśmy na podium" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Jarosław Kaczyński. Prezes PiS deklaruje, że będzie oglądał mecze kadry Adama Nawałki.
 • Euro 2016
  Rozrysowanie taktyki na piasku czy 130-tysięczny tłum oglądający mecz na stadionie - to niektóre ciekawostki z blisko 60-letniej historii piłkarskich mistrzostw Europy, przypomniane przez UEFA. Kolejna edycja rozpocznie się 10 czerwca we Francji.
 • Adam Nawałka, Bogdan Zając, Jarosław Tkocz
  Holenderski serwis analityczny Infostrada Sports typuje, że piłkarska reprezentacja Polski awansuje do ćwierćfinału rozpoczynających się 10 czerwca mistrzostw Europy we Francji. Zwycięzcą całej imprezy zostaną - zgodnie z tymi prognozami - gospodarze.