• Córka basisty Guns N'Roses debiutuje
  Rock'n'rolla ma w genach. Grace, córka Duffa McKagana wydała właśnie pierwszy krążek ze swoim zespołem.
 • Grace Jones – ikona pop-kultury lat 70. i 80.
  Grace Jones, ikona pop-kultury lat 70. i 80. będzie gwiazdą zaplanowanego na sobotę Artpop Festival w Bydgoszczy. Artystka zastąpiła zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała podczas tej imprezy po raz pierwszy wystąpić przed polską publicznością.
 • Grace Jones
  30 lipca wystartuje ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 – kontynuacja Smooth Festivalu, której największą gwiazdą będzie w tym roku legendarna Grace Jones. Reszta lineupu również wygląda interesująco: belgijscy mistrzowie popowej wersji triphopu Hooverphonic, indierockowy Razorlight oraz I Blame Coco, czyli zespół córki Stinga Coco Sumner. A do tego polskie odkrycie roku – Neo Retros oraz Brodka i Ania Dąbrowska. Warto więc wybrać się do Bydgoszczy. Oto wszystkie gwiazdy ARTPOP Festivalu...
 • Coco Sumner przyjedzie do Polski ze swoim zespołem I Blame Coco
  20 marca na jedynym i pierwszym koncercie w naszym kraju wystąpi I Blame Coco. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła.
 • Coco Sumner idzie ślady słynnego ojca
  Debiut córki Stinga, Coco Sumner. Z zespołem I Blame Coco stworzyła świetną płytę. Wokalistka po ojcu odziedziczyła głos, ale woli nagrywać po swojemu.