• "Sonic Highways" – muzyczna mapa Ameryki według Foo Fighters
  Dwudziestolecie istnienia zespół Dave'a Grohla Foo Fighters uczcił, nagrywając płytę w ośmiu amerykańskich miastach, a przy okazji kręcąc serial o muzycznej historii każdego z nich. "Sonic Highways" będzie można oglądać 8 grudnia w HBO GO, a od 7 stycznia na antenie HBO 2.
 • Dave Grohl podczas pracy nad "Sound City"
  W zasadzie za recenzję tej płyty wystarczyłoby wymienienie nazwisk muzyków, którzy się na niej znaleźli. Warto jednak pamiętać, że materiał nagrano tak jak wiele słynnych płyt z różnych dekad.
 • Hurts
  Dawno nie było tak wielu, tak ciekawych premier w jednym tygodniu. Wielkie powroty gwiazd i soundtracki do głośnych filmów – oto, co nas czeka w sklepach płytowych. Premierowy materiał prezentują ulubieńcy słuchaczy: David Bowie ("The Guardian" już okrzyknął jego dzieło "najważniejszą płytą 2013 roku"), Hurts i Bon Jovi. Pojawiają się ścieżki dźwiękowe do filmów "Baczyński" i "Sound City".
 • Dave Grohl – były perkusista Nirvany zapowiada nową płytę
  Dave Grohl, były perkusista Nirvany, lider Foo Fighters, a ostatnio reżyser filmu dokumentalnego "Sound City", zapowiedział nową płytę Foo Fighters. Zespół "bezterminowo" zawiesił działalność w październiku. Grohl nie podał jeszcze daty premiery krążka.
 • Dave Grohl na żywo z kolegami z Nirvany i Foo Fighters
  Znamy skład supergrupy, z którą Dave Grohl wystąpi podczas festiwalu Sundance. Towarzyszyć będą mu m.in. muzycy Nirvany i Foo Fighters.
 • Dave Grohl z supergrupą na Sundance
  Podczas nadchodzącego festiwalu Sundance, Dave Grohl nie tylko zaprezentuje swój film "Sound City", ale i nową supergrupę, którą ochrzczono Sound City Players.
 • Dave Grohl w planie "Sound City"
  Dokument Dave'a Grohla doczeka się premiery podczas festiwalu filmowego Sundance. "Sound City" opowiada o nieistniejącym już studiu nagraniowym, w którym powstawało "Nevermind" Nirvany, a także "Iowa" Slipknot czy "Rumours" Fleetwood Mac. W realizacji filmu, którego reżyserem jest lider Foo Fighters, wzięli udział m.in. Tom Petty, Trent Reznor, Corey Taylor, Lars Ulrich, Butch Vig, Josh Homme, Stevie Nicks i sam Grohl.
 • Dave Grohl i Foo Fighters na gali Grammy
  Do sieci trafił zwiastun dokumentalnego filmu, jaki Dave Grohl kręci o legendarnym studiu Sound City, w którym powstał m.in. przełomowy album Nirvany, "Nevermind".