• Lorde w hołdzie Davidowi Bowiemu
  Podczas gali Brit Awards oddano hołd Davidowi Bowiemu. Specjalny występ przygotowała Lorde, a Annie Lennox i Gary Oldman wygłosili przemowy.
 • David Bowie, Marion Cotillard i Gary Oldman w klipie do "The Next Day"
  Gary Oldman opowiedział, jak doszło do jego niedawnej współpracy z Davidem Bowiem.
 • David Bowie ucharakteryzowany na Jezusa Chrystusa
  Zgodnie z zapowiedzią, David Bowie nakręcił teledysk z udziałem Gary'ego Oldmana. Wideo powstało do tytułowego nagrania z płyty "The Next Day" i zaraz po premierze wywołało skandal. W klipie bowiem księża bawiącą z barze w otoczeniu prostytutek wystylizowanych na święte, a sam Bowie pojawia się jako Chrystus. Serwis You Tube zablokował filmik, by potem przywrócić go z ostrzeżeniem "tylko dla dorosłych".
 • "The Next Day" – kadry z kontrowersyjnego klipu
  Po Tildzie Swinton, Davidowi Bowiemu udało się zaangażować do teledysku Gary'ego Oldmana. Znakomity aktor zagrał księdza w klipie do tytułowego nagrania z najnowszej płyty muzyka – "The Next Day". Słynnym panom towarzyszy... naznaczona stygmatami Marion Cotillard. Dzieła Florii Sigismundi wywołało wiele kontrowersji, bo owi księża w nim bawią się w barze razem z półnagimi prostytutek, a sam Bowie pojawia się jako Chrystus. Serwis You Tube zaraz po premierze zablokował jego emisję, a potem przywrócił z ostrzeżeniem, że zawiera treści tylko dla dorosłych. Jako pierwsi mamy z kadry obrazoburczego klipu!