• Forum gospodarcze w Davos
  W Davos zakończyło się 46. Światowe Forum Gospodarcze. Było poświęcone głównie przyszłości Europy i kryzysowi migracyjnemu. Uczestniczyło w nim ponad dwa i pół tysiąca osób, w tym 120 przedstawicieli rządów. 
 • Bill Gates na szczycie ekonomicznym w Davos
  Czterdzieści dwa lat po tym, jak w szwajcarskich Alpach po raz pierwszy spotkali się przedstawiciele 444 firm z Europy Zachodniej, 11-tysięczne miasteczko Davos znów zamieniło się w najważniejszą na świecie platformę dyskusyjną.
 • Prezydent Bronisław Komorowski spotyka się z prezydentem Azerbejdżanu Ilhamem Alijewem
  Miliarderzy, ministrowie, głowy państw i eksperci pojawili się w szwajcarskim Davos na Światowym Forum Ekonomicznym. Przez kilka dni będą zastanawiać się, jak walczyć z kryzysem i jak uratować strefę euro przed bankructwem kolejnych krajów Europy
 • Antykapitalistyczni działacze uderzyli w Światowe Forum Gospodarcze w Davos
  W luksusowym hotelu w Davos doszło w czwartek do niewielkiej eksplozji. Do zdetonowania ładunku wybuchowego przyznali się działacze antykapitalistyczni. W Davos trwa 41. Światowe Forum Ekonomiczne.
 • Eksperci nie mają złudzeń. To Azja rozkręca gospodarkę świata
  To ostatnie chwile Europy i USA jako motorów światowej gospodarki. Ich miejsce zastąpią nowe, azjatyckie potęgi - twierdzą eksperci, którzy przybyli do Davos na światowe forum ekonomiczne. Zdaniem ekonomistów tylko dzięki Chinom, czy Indiom udało się wyciągnąć świat z recesji.