• Bożonarodzeniowy stroik z przewagą fioletów i zieleni z czterema świecami. Autorka: Marta Jarosińska-Mańka
  Święta bez tradycyjnej choinki? Mało kto potrafi wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez udekorowanego bombkami drzewka. Co jednak zrobić, gdy mieszkanie jest małe, sztuczne drzewko nie wchodzi w rachubę, a z prawdziwym za dużo jest kłopotu? Oto propozycje świątecznych stroików, które mogą ozdobić stół lub komodę, zawisnąć w oknie lub stanąć w ogrodzie.
 • Złocony wianek wykonany ze szmatek, ozdobiony małymi bombkami i dekoracyjnym serduszkiem. Autorka: Marta Jarosińska-Mańka
  Choinka, kolorowe bombki, światełka, czekoladowe Mikołaje, stroiki z pachnących lasem gałązek, nastrojowe świece... to wszystko już było! Jeśli w te święta chciałabyś udekorować swój dom inaczej niż zwykle, pomyśl o wiankach. Te niezwykłe dekoracje, wykonane z tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych, ale też suszonych owoców, szyszek, wstążek czy kokardek, wniosą do wnętrza wspaniały, świąteczny klimat.
 • Sushi - najsłynniejsza na świecie potrawa japońska
  Jeszcze kilkanaście lat temu sushi należało do ekskluzywnych potraw serwowanych w nielicznych restauracjach, dziś cieszy się coraz większą popularnością. Nie da się ukryć, że tradycyjna kuchnia wschodnia jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna. Jedząc sushi należy przestrzegać ustalonych zasad. Oto kilka rad jak wyróżnić się w towarzystwie znajomością etykiety.
 • Jak przystroić mieszkanie na święta
  Świąteczne drobiazgi ucieszą oko każdego. Świece, bombki, stroiki, ale też ozdoby prosto z natury - orzechy, przewiązane wstążką laski cynamonu, gwiazda betlejemska. A może trochę awangardy - fiolet, srebro i... pióra? Oto, jak możesz ozdobić swoje mieszkanie na święta.
 • Kolorowe bombki z zimowymi motywami - płatkami śniegu i choinkami
  Choinka może być tradycyjna - przystrojona kolorowymi bombkami i słodyczami. Dekoracje mogą być utrzymane w jednej tonacji, ale można też puścić wodze fantazji, wybierając np. bombki podobne do dyskotekowej kuli. A może drewno bądź słoma? Zobacz, co jest modne!