• święta boże narodzenie wigilia potrawy
  Święta zawsze spędzamy z rodziną przy obficie zastawionym stole, dlatego warto zatroszczyć się o to, aby wyglądał on efektownie nie tylko dzięki smakowitym potrawom, ale również za sprawą wyjątkowych dekoracji.
 • Jak zapakować prezenty
  Co roku ten sam problem - w co zapakować prezenty i czy w ogóle się starać, skoro obdarowywanych i tak bardziej interesuje to, co jest w środku? Nie ma się co zastanawiać - pięknie opakowane podarunki dodadzą świętom magii. Nie masz pomysłu? Obejrzyj naszą galerię.
 • Jak udekorować świąteczny stół
  Jak przystroić świąteczny stół, by zrobić wrażenie na całej rodzinie? Klasyczne kolory to czerwień i złoto, jednak połączenie niebieskiego ze srebrem może wyglądać równie elegancko. Nie zapomnij o świecach i efektownych drobiazgach. Zobacz zdjęcia i poszukaj w nich inspiracji!
 • Jak przystroić mieszkanie na święta
  Świąteczne drobiazgi ucieszą oko każdego. Świece, bombki, stroiki, ale też ozdoby prosto z natury - orzechy, przewiązane wstążką laski cynamonu, gwiazda betlejemska. A może trochę awangardy - fiolet, srebro i... pióra? Oto, jak możesz ozdobić swoje mieszkanie na święta.
 • Kolorowe bombki z zimowymi motywami - płatkami śniegu i choinkami
  Choinka może być tradycyjna - przystrojona kolorowymi bombkami i słodyczami. Dekoracje mogą być utrzymane w jednej tonacji, ale można też puścić wodze fantazji, wybierając np. bombki podobne do dyskotekowej kuli. A może drewno bądź słoma? Zobacz, co jest modne!