• Cate Blanchett w obronie demokracji
  Dziennikarze demaskują "Niewygodną prawdę" o życiu George'a W. Busha. Do sieci trafił właśnie polski zwiastun głośnej produkcji z gwiazdorską obsadą.
 • Fortitude
  Dennis Quaid, a także Michelle Fairley, Ken Stott, Robert Sheehan i Parminder Nagra dołączyli do obsady serialu "Fortitude". Aktorzy pojawią się w drugim sezonie produkcji.
 • Dennis Quaid przedstawił nominacje w 73 edycji Złotych Globów
  Hollywoodzkie Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej ogłosiło listę nominacji do tegorocznych Złotych Globów. Najwięcej szans na wygraną otrzymał dramat "Carol" Todda Haynesa, w tym dwie w kategorii najlepsza aktorka. Oznacza to, iż dzieło może dostać maksymalnie 4 statuetki.
 • Zobacz ciężarną Cameron Diaz
  Komedia "What to Expect When You're Expecting" jest filmową wariacją na temat poradnika dla ciężarnych kobiet autorstwa Heidi Murkoff. Obraz przedstawia perypetie kilku par spodziewających się dziecka. W rolach głównych występują Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Dennis Quaid, Chris Rock i Chase Crawford. Za reżyserię odpowiada Kirk Jones. 11 maja 2012 roku film zagości w kinach za oceanem.
 • Footloose
  Pamiętacie "Footloose"? Wielki hit lat 80., który przyniósł sławę Kevinowi Baconowi? Właśnie powstała nowa wersja roztańczonego przeboju. Film przedstawia historię Rena MacCormacka, chłopaka z wielkiego miasta, który przeprowadza się do małej miejscowości. Bohater ze zdziwieniem odkrywa, że po pewnym tragicznym wypadku, do jakiego doszło przed kilkoma laty, taniec w miasteczku został zakazany. Ren postanawia zrobić wszystko, aby mieszkańcy znów mogli słuchać głośnej muzyki i tańczyć na ulicach. Na ekranie zobaczymy Kenny'ego Wormalda, Dennisa Quaida i Julianne Hough. Za reżyserię odpowiada zaś Craig Brewer.
 • Jack i Dennis w 2003 roku
  Jack Quaid, syn Dennisa Quaida i Meg Ryan, dołączył do obsady do obsady filmu Gary'ego Rossa "The Hunger Games".
 • Dennis Quaid jako Bill Clinton
  "Władcy świata" zamykają polityczną trylogię filmów o Tonym Blairze. Byłego premiera Wielkiej Brytanii koncertowo zagrał Michael Sheen.