• Ford bronco
  Ford w czasie salonu samochodowego w Detroit ogłosił plany na przyszłość. Najważniejszym newsem jest wskrzeszenie legendarnego modelu bronco - producent potwierdził to oficjalnie.
 • Chevrolet Tru 140S Concept Coupe
  Drożejące paliwo i afery autostradowe - rok 2011 delikatnie mówiąc dokopał kierowcom. Na szczęście stary rok znika już w lusterku wstecznym. Nowy nabiera rozpędu. Oto co przyniesie polskim kierowcom... W Detroit wystartowało wielkie święto motoryzacji - swoje nowości ujawnił Chevrolet, Ford, Mercedes, Cadillac, Porsche, Dodge, Audi, Honda (Acura) i inni wielcy świata na czterech kołach. Oto zdjęcia prosto z Motor City!
 • Ford Fusion
  W czasie salonu samochodowego w Detroit Ford ujawnił najnowszą generację modelu fusion. Oto pierwsze zdjęcia nowości… W USA Ford stawia przed kierowcami silnik turbobenzynowy 1.6 z rodziny EcoBoost, który produkuje 180 KM. Mało? Proszę bardzo - aż 240 KM oferuje doładowane benzynowe serce 2.0 EcoBoost. Za Atlantykiem nie może zabraknąć hybrydy, dlatego Ford pod karoserią nowego modelu zamknął układ składający się z dwulitrowego silnika benzynowego, motoru elektrycznego, akumulatorów litowo-jonowych i skrzyni bezstopniowej CVT. Taki zespół ma zagwarantować kierowcy 185 KM. Będzie także wersja całkowicie elektryczna o nazwie Energi. W USA samochód pojawi się na drogach już za kilka miesięcy. Europejskie wcielenie pod nazwą mondeo, po delikatnych modyfikacjach pod gusta kierowców Starego Kontynentu, zadebiutuje w 2013 roku.
 • Oto ford vertrek concept - prototyp prosto z Detroit. Samochód, który zdradza nam jaki będzie następca forda kugi...
  Ford wrzuca wyższy bieg i dociska gaz. Oto ford vertrek concept - prototyp prosto z Detroit. Samochód, który zdradza nam jaki będzie następca forda kugi...