• Piękna i samotna kobieta, zagubiony mężczyzna z bólami głowy...
  Nie mogę wyobrazić sobie, że prowadzę takie życie – mówi Diane Kruger o swojej roli w thrillerze pt. "Cień", który 8 kwietnia wchodzi na ekrany polskich kin.
 • Diane Kruger
  O tym, że niemiecka gwiazda ma obsesję na punkcie szczupłej sylwetki, krążą już legendy. Właśnie na własne oczy zobaczyliśmy efekty jej starań o zachowanie nienagannej figury. Niestety, ten widok nie dostarczał przyjemnych doznań estetycznych...
 • Matthias Schoenaerts w filmie "Cień"
  "Cień" – wyselekcjonowany do pierwszej ligi filmów podczas festiwalu w Cannes, zbiera świetne recenzje. To "thriller na miarę Hitchcocka" – pisze The Guardian.
 • Paweł Pawlikowski w Wenecji
  Gorące oklaski otrzymał w Wenecji Paweł Pawlikowski. Twórca "Idy" będzie oceniał filmy w prestiżowym konkursie głównym 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który właśnie się rozpoczął.
 • Paweł Pawlikowski jurorem na 72. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji
  W gronie jurorów konkursu głównego zbliżającego się 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji znalazł się Paweł Pawlikowski.
 • The Bridge: Na granicy
  Serial "The Bridge: Na granicy" nie doczeka się kolejnych sezonów. Stacja FX postanowiła zakończyć produkcję opowiadającą o śledztwie prowadzonym na amerykańsko - meksykańskiej granicy na dwóch sezonach.
 • "The Bridge: Na granicy"
  Zaledwie 6 dni po amerykańskiej premierze, polscy widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego serialu kryminalnego "The Bridge: Na granicy". Diane Kruger wciela się w postać policjantki, która wraz ze swoim meksykańskim kolegą, próbuje rozwikłać zagadkę seryjnych morderstw popełnianych na pełnej napięć amerykańsko - meksykańskiej granicy.
 • Diane Kruger marnuje się w "Intruzie"
  Większości widzów pewnie wystarczy informacja, że "Intruz" to ekranizacja powieści Stephanie Meyer. Wielbiciele "Zmierzchu" popędzą do kin, przeciwnicy wampirycznej sagi nawet nie spojrzą na plakaty.
 • "Intruz" wkrótce w polskich kinach
  Dopiero co ucichły głosy po ekranizacji ostatniej części serii "Saga Zmierzch" Stephenie Meyer, a do kin trafia już adaptacja kolejnej książki tej autorki. Tym razem będzie to przeniesiony na ekran "Intruz". W rolach głównych – Saoirse Ronan i Diane Kruger.
 • Diane Kruger w filmie "Intruz"
  "Intruz" – kolejna powieść autorki sagi "Zmierzch", Stephenie Meyer – na pierwszym miejscu listy "New York Timesa" pozostawał przez 31 tygodni. Nic dziwnego, że upominało się o niego Hollywood i bestseller został przeniesiony na duży ekran. Światowa premiera filmowego "Intruza" z Diane Kruger w roli głównej zaplanowana została na marzec. Czy "dusze" z kosmosu podbiją serca widzów tak, jak słynne wampiry? Wszystko, na to wskazuje. Oto pierwsze zdjęcia z filmu z licencją na hit.