• Anna Mucha
  Aktorka nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.
 • Anna Guzik i Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha
  Dla niektórych zmiana wyglądu przełożyła się bezpośrednio na naprawdę duże pieniądze. Dla innych była czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie popularności, a ta w ostatecznym rozrachunku też oznacza większe dochody. Nie ma co: warto się odchudzać!
 • Anna Mucha na treningu
  Przed Anną Muchą stoi kolejne zadanie – ambasadorka marki podjęła wyzwanie Reebok EasyTone, w czasie którego zamierza udowodnić, że codzienna aktywność, regularny trening i zrównoważona dieta, połączone z noszeniem obuwia Reebok EasyTone, pomagają utrzymać ciało w dobrej formie w wymierny sposób.
 • Anna Mucha w sesji zdjęciowej kończącej jej udział w kampanii promocyjnej Reebok EasyTone
  Anna Mucha zakończyła wyzwanie Reebok EasyTone, które podjęła 12 tygodni temu. Przez ten okres ambasadorka marki nosiła buty EasyTone podczas zwykłych aktywności, takich jak praca, spacery, zakupy czy spotkania z przyjaciółmi. W efekcie pokonywała średnio 4 400 kroków każdego dnia. Czy regularne noszenie butów EasyTone poprawiło jej formę i wygląd ciała? Zobaczcie!
 • Polskie gwiazdy, które schudły dla kariery.
  Show-biznes jest bezwzględny. Coraz więcej gwiazd przyznaje, że posiadanie talentu nie wystarcza do zaistnienia w tym świecie, jeśli nie idzie on w parze z atrakcyjnym (czytaj: szczupłym) wyglądem. Dlatego każdy, kto ma ambicję bycia "kimś", musi zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Panie, które dziś przedstawiamy, nie zawsze były tak szczupłe jak teraz. Eufemistycznie mówiło się, że mają kobiece kształty i okrągłe buzie, a tak naprawdę zwracało się uwagę, że tu i ówdzie mają za dużo centymetrów. Dlatego wszystkie one podjęły trudne wyzwanie i schudły! Nie wszystkim udało się utrzymać wymarzoną wagę, ale w szczytowej formie wyglądały (lub wyglądają) naprawdę nieźle. Zobaczcie!