• Krągłe kształty Iwony Pavlović
    Wielu ludzi uważa, że jeżeli ktoś zawodowo uprawia jakąkolwiek aktywność fizyczną, nie grozi mu niekontrolowane przybranie na wadze. Przykład Iwony Pavlović, która całe życie zajmuje się tańcem, a teraz zmaga się z efektem jo-jo, pokazuje jednak, że jest inaczej...
  • Iwona Pavlović
    Mniej więcej rok temu Iwona Pavlović chwaliła się wszem i wobec rewelacyjnymi efektami odchudzania. Trzeba przyznać: wyglądała doskonale. Niestety, upłynęło trochę czasu i na jej brzuchu znowu pojawiła się "oponka", którą wczoraj mogli zobaczyć goście zgromadzeni na pokazie Teresy Kopias. Iwona była na nim modelką.
  • Polskie gwiazdy, które schudły dla kariery.
    Show-biznes jest bezwzględny. Coraz więcej gwiazd przyznaje, że posiadanie talentu nie wystarcza do zaistnienia w tym świecie, jeśli nie idzie on w parze z atrakcyjnym (czytaj: szczupłym) wyglądem. Dlatego każdy, kto ma ambicję bycia "kimś", musi zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Panie, które dziś przedstawiamy, nie zawsze były tak szczupłe jak teraz. Eufemistycznie mówiło się, że mają kobiece kształty i okrągłe buzie, a tak naprawdę zwracało się uwagę, że tu i ówdzie mają za dużo centymetrów. Dlatego wszystkie one podjęły trudne wyzwanie i schudły! Nie wszystkim udało się utrzymać wymarzoną wagę, ale w szczytowej formie wyglądały (lub wyglądają) naprawdę nieźle. Zobaczcie!