• Sonia Bohosiewicz
    Jej metamorfoza przed kilku laty była jedną z najczęściej komentowanych przemian wizerunku w polskim show-biznesie. Teraz aktorka znowu daje powody, by przyjrzeć się bliżej jej ciału...
  • Polskie gwiazdy, które schudły dla kariery.
    Show-biznes jest bezwzględny. Coraz więcej gwiazd przyznaje, że posiadanie talentu nie wystarcza do zaistnienia w tym świecie, jeśli nie idzie on w parze z atrakcyjnym (czytaj: szczupłym) wyglądem. Dlatego każdy, kto ma ambicję bycia "kimś", musi zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Panie, które dziś przedstawiamy, nie zawsze były tak szczupłe jak teraz. Eufemistycznie mówiło się, że mają kobiece kształty i okrągłe buzie, a tak naprawdę zwracało się uwagę, że tu i ówdzie mają za dużo centymetrów. Dlatego wszystkie one podjęły trudne wyzwanie i schudły! Nie wszystkim udało się utrzymać wymarzoną wagę, ale w szczytowej formie wyglądały (lub wyglądają) naprawdę nieźle. Zobaczcie!
  • Katarzyna Zielińska i Sonia Bohosiewicz przeszły ostatnio ogromną metamorfozę.
    W ostatnim numerze "Twojego Stylu" Katarzyna Zielińska zdradza zdecydowała się opowiedzieć o swojej walce z ciałem i o tym, jak ważny dla aktorki jest wygląd. Kiedyś aktorka akceptowała się taka, jak była, ale ostatnio diametralnie zmieniła swoje ciało. Podobnie postąpiła jej koleżanka po fachu, Sonia Bohosiewicz, która od pewnego czasu dumnie prezentuje swoją odchudzoną sylwetkę i zupełnie nowy wizerunek. Czy zmiana wyszła gwiazdom na dobre? Oceńcie!