• Kobieta podlewa rośliny
  Czerwcowa pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wizja śniadania czy kolacji pod gołym niebem, napawa optymizmem każdego. Zaaranżuj swoją przestrzeń na balkonie bądź tarasie już dzisiaj, wybierając meble i dodatki, które stworzą niepowtarzalny klimat. Poznaj kilka porad aranżacyjnych od eksperta salonów Agata.
 • Futrzane dodatki
  Jak zaaranżować w pomieszczeniu futrzane dodatki? O tym, co jest modne, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska. Jakie narzuty na łóżko wybrać? Jak utrzymać ich czystość?
 • Accutron II
  Zegarki Bulova znane są ze swojej niezwykłej dokładności w odmierzaniu czasu. Precyzja i perfekcja wykonania sprawiły, że w latach 60. model Accutron stał się czołowym zegarkiem Stanów Zjednoczonych. Nie dziwi więc, że dokładnie 20 lipca 1969 roku czasomierz wraz z załogą Apollo 11 wylądował na Księżycu. Na cześć legendarnego zegarka marka Bulova stworzyła model Accutron II. Bestseller niebawem zagości w polskich salonach.
 • Modne dodatki odmienią mieszkanie
  Dodatki we wnętrzach to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy stale zmieniają wygląd mieszkań. W nawet najbardziej surowym wnętrzu dodatki łagodzą jego klimat. Trudno jednak dokładnie określić typ wnętrza, w którym wyglądają najlepiej.